TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Посудомийна машина Bosch SPS2IKW04E

Код скопійований Код: 41016
0.0 з 5.0
Вид

Вузька (45 см)

Місткість комплектів

9

Тип сушіння

Конденсаційна

Клас енергоспоживання

А+

Витрата води за цикл, л

9.5/2660 л

Кількість температурних режимів

4

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Bosch SPS2IKW04E

Вузька посудомийна машина Bosch SPS2IKW04E здатна швидко і ефективно перемити 10 комплектів посуду, що значно полегшить щоденну працю господині. Якісний апарат лінійки економ-класу Serie 2 пропонується за помірною ціною, при цьому працює бездоганно і прослужить довго. Модель підтримує кілька автоматичних програм, а також особливий режим користувача. Передбачені додаткові функції, що значно полегшують експлуатацію.

Фото 1 Bosch SPS2IKW04E

Сучасне рішення

Модель з підтримкою технології Home Connect передбачає настройку через інтернет. Керувати роботою можна віддалено, що особливо актуально, якщо ви забули вранці активувати машину і вже вирушили на роботу. Скориставшись планшетом або телефоном можна встановити ступінь забруднення, тип і кількість посуду, що дозволить асистентові Easy start підібрати автоматичний цикл або вибрати додаткові параметри і включити заправлений раніше прилад.

Фото 2 Bosch SPS2IKW04E

Подвоєна сила

Фірмова технологія DuoPower забезпечує додаткову роботу двох хвилеподібних коромисел в верхній ділянці машини Bosch SPS2IKW04E, що гарантує доступ миючого розчину в усі куточки камери. Максимально ефективного витрачання миючих засобів сприяє спосіб їх розміщення в диспенсері зверху на дверцятах. Після запуску програми таблетка надходить в кювету, де повністю розчиняється і розподіляється по всьому об'єму камери.

Фото 3 Bosch SPS2IKW04E

Все під контролем

П'ять програм гарантують раціональну витрату ресурсів відповідно до ступеня забруднення і обсягом завантаження. Передбачено індивідуальний підбір параметрів з можливістю збереження режиму в пам'яті. Система захисту AquaStop автоматично зупинить роботу в разі виявлення протікання. Шланг з подвійними стінками, запобіжний клапан, підлоговий бак з вимикачем поплавця і датчики постійно контролюють роботу, даючи гарантію від протікання води.

Фото 4 Bosch SPS2IKW04E

Науковий підхід

Інноваційна технологія ActiveWater дозволить оптимізувати процес миття посуду. При цьому забезпечено швидке нагрівання, фільтрація і цільовий розподіл води, а також збільшена потужність насоса. На здійснення програм «Економ 50 ° С» буде потрібно всього 10 л води, що в рази менше, в порівнянні з ручним миттям. Також корисною функцією є можливість підключення апарата до системи гарячого водопостачання, що заощадить час і електроенергію на підігріві.

Фото 5 Bosch SPS2IKW04E

Бережний підхід

Спеціальна технологія Glass Protection Technology забезпечує постійний контроль рівня жорсткості води, щоб результат миття скла та порцеляни був бездоганним. Сучасний енергоефективний безщітковий двигун EcoSilence Drive демонструє високу потужність і делікатний підхід до процесу мийки. Робота Bosch SPS2IKW04E навіть на максимальній швидкості не викликає дискомфорт у домочадців.

Фото 6 Bosch SPS2IKW04E

 

Please, enter a valid value

tehnopass