TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Плита комбінована Hansa FCMM582977

Код скопійований Код: 37599
0.0 з 5.0
Тип

Комбінована (газ+електро)

Газ контроль

Варильної поверхні

Клас енергоспоживання

А

Тип духовки

Електрична

Корисний об'єм

62 л

Розміри (ШхГ)

50x60 см

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Готування без перешкод

Зовнішнє оформлення плити HANSA FCMM582977 відповідає вимогам сучасного дизайну і відрізняється продуманою ергономікою. Виробник реалізував в техніці можливість вибору 8 програм роботи. Електронний програматор служить зручним і інтуїтивно зрозумілим засобом взаємодії. Деко ProCook дозволить створювати випічку без пригорання. Освітлення камери спрощує контроль за продуктом. Система авторозпалу не вимагає додаткових засобів для отримання вогню – досить іскри від п'єзоелемента.

Фото 1 HANSA FCMM582977

Деко ProCook

Аксесуар має продуману конструкцію, яка робить його ідеальним доповненням до використовуваного на кухні приладдя. За рахунок укріплених ребер деко зберігає свою форму, не деформуючись згодом в центральній частині. Головною особливістю стала сотова структура поверхні, яка забезпечує безперервну циркуляцію повітря на дні. Це убезпечить блюдо від пригорання.

Фото 2 HANSA FCMM582977

Конвекційний режим

Плита HANSA FCMM582977 має вбудований вентилятор, який в процесі своєї роботи переганяє розігріті повітряні потоки по всіх частинах духовки. Коли він активний, конвекція обробляє їжу з усіх боків, тим самим, не змушуючи вас змінювати положення страви на деці. А запечена скоринка, що вийшла в результаті, порадує найвибагливішого гурмана.

Фото 3 HANSA FCMM582977

Контроль витоків газу

У модель інтегрована система газ-контролю. Відстежуючи температуру близько пальників, вона розуміє, коли відбувається згасання полум'я і паливо не спалюється на виході. У цей момент подається команда до перекриття каналів для виходу газу. Ваша безпека під пильним наглядом.

Фото 4 HANSA FCMM582977

Підказувач на двері

На двері духовки з внутрішньої сторони нанесені підказки. Вони допоможуть визначитися з оптимальним температурним режимом, одним з 8 типів нагріву, тривалістю циклу. Написи нанесені за допомогою лазерного методу, що не забороняє мити скло в посудомийній машині (воно має витягаєму будову).

Фото 5 HANSA FCMM582977

Система Aqualytic

Духовка має емальовані стінки з надгладкою поверхнею. Вони не вбирають бруд всередину себе, а при активації режиму парового очищення Aqualytic стануть гарантом простої очистки. Наливши 500 мл води в деко і поставивши на 30 хвилин температуру на рівні 100°С, ви запускаєте реакцію випаровування, за рахунок чого розм'якшені жири будуть легко зняті з гладких стінок за допомогою простого протирання.

Фото 6 HANSA FCMM582977

Електронне запалювання

Для розпалювання вогню над конфоркою досить лише натиснути на рукоять і повернути її. Випускаючи газ і активуючи п'єзоелемент, ви створюєте всі умови для миттєвого отримання полум'я. Таким чином відпадає необхідність у використанні сірників і запальнички – плита HANSA FCMM582977 сама розпалює вогонь.

Фото 7 HANSA FCMM582977

Освітлення духовки

Вбудоване освітлення дозволить з легкістю здійснити контроль за процесом готування, а також спростить очищення камери, дозволяючи вам бачити кожен квадратний сантиметр площі всередині. При цьому лампи не вимагають багато енергії, що позитивно позначається на енергоефективності моделі.

Фото 8 HANSA FCMM582977

Please, enter a valid value

tehnopass