TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Підлогові ваги Mi Smart Scale 2

Код скопійований Код: 36798
0.0 з 5.0
Тип

Електронні

Вид

Діагностичні

Максимальне навантаження, кг

150

Матеріал платформи

Скло/Пластик

Додаткові функції

Bluetooth

Елементи живлення

3 х ААА

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Розумні підлогові ваги Mi Smart Scale 2

Розумні підлогові ваги Mi Smart Scale 2 допоможуть вам відстежувати найменші зміни вашої ваги. Ваги оснащені високоточним датчиком, який відразу визначить зміну маси тіла навіть на 50 г. Випитий стакан води або з'їдений фрукт не залишаться непоміченими. Mi Smart розуміє, що навіть незначні зміни можуть мати для вас велике значення.

Mi_Smart_Scale_2

ВИЗНАЧЕННЯ ІМТ

На підставі точних вимірювань маси тіла і особливостей вашого організму ви зможете визначити індекс маси тіла (ІМТ) в мобільному додатку Mi Fit.

Mi_Smart_Scale_2

АНАЛІЗ ЗМІН

Додаток Mi Fit фіксує всі зміни і визначає ефективність кожного тренування. Виходячи з персонального ІМТ, додаток може навіть скласти програму тренувань або запропонувати збалансовану дієту. Результати кожного зважування зберігаються в додатку і перетворюються в графіки для полегшення сприйняття інформації про зміни.

Mi_Smart_Scale_2

ВИЗНАЧЕННЯ ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ПІДТРИМКИ БАЛАНСУ

Визначте зусилля, які вам потрібні для підтримки рівноваги тіла. Для цього станьте на ваги однією ногою і закрийте очі. Висока балансувальна здатність знижує ризик випадкових травм і показує рівень вашого контролю над тілом.

Mi_Smart_Scale_2

РОЗПІЗНАВАННЯ КОРИСТУВАЧА

Mi Smart Scale 2 автоматично зчитує параметри тіла і визначає користувача. Ваги запам'ятовують і впізнають до 16 користувачів. У гостьовому режимі ваги зважують, але не зберігають отримані показники в пам'яті.

Mi_Smart_Scale_2

ВИЗНАЧЕННЯ РІЗНИЦІ

За допомогою розумного алгоритму ваги допоможуть вам визначити вагу вашої дитини. Спочатку станьте на ваги самі, а потім з дитиною на руках. Ваги з високою точністю визначать різницю. Використовуючи алгоритм, можна зважувати домашніх тварин або будь-які предмети (в межах допустимих показників).

Mi_Smart_Scale_2

BLUETOOTH 5.0

В Mi Smart Scale 2 встановлено сучасний модуль Bluetooth 5.0, який забезпечує стабільне з'єднання і швидку передачу даних з мінімальним використанням енергії.

Mi_Smart_Scale_2

МІНІМАЛІСТИЧНИЙ СТИЛЬ

Mi Smart Scale 2 виконані в елегантному лаконічному стилі. Їх поверхня з гладкого і міцного загартованого скла має закруглені кути і грані, оброблені спеціальним чином для захисту від сколів і тріщин. Ваги оснащені прихованим LED - дисплеєм, на якому чітко видно дані зважування.

Mi_Smart_Scale_2

Please, enter a valid value

tehnopass