TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Фен Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00

Код скопійований Код: 13992
0.0 з 5.0
Тип

Звичайний

Потужність, Вт

2200

Кількість швидкостей

2

Кількість температурних режимів

3

Режими

Подавання холодного повітря
Захист від перегріву
Іонізація

Особливості

Петля для підвішування
Решітка знімна

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Фен професійного рівня

Фен Philips HP8232 / 00 - це поєднання високої функціональності і комфорту під час укладки. Фен підтримує ряд професійних функцій і технологій, щоб зробити процес сушіння і укладання волосся максимально дбайливим, швидким і ефективним. Створюйте неповторні образи і стилі, з цим феном ви зможете виглядати чудово і природно, витративши на укладку мінімум часу. Щадні технології, реалізовані в моделі, дозволяють користуватися феном кожен день без будь-якого значного негативного впливу для волосся.

Фото 1 Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00

Висока потужність для ідеальної зачіски

Фен Philips HP8232 / 00 працює з максимальною потужністю 2200 Вт. При цьому створюється сильний потік повітря, який може впоратися з довгим густим волоссям за найкоротший час. Шість налаштувань швидкості і температури дозволяють встановити найкращий режим роботи в залежності від індивідуальних особливостей волосся і від складності укладки.

Фото 2 Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00

Дбайливе ставлення до волосся

Налаштування температури ThermoProtect встановлює оптимальний температурний режим, піклуючись про волосся. Додатковий захист від перегріву благотворно впливає на стан волосся, зводячи до мінімуму негативний вплив від укладання. Безпечна температура плюс потужний потік повітря - відмінний результат укладки. Функція іонізації робить волосся слухняним, блискучим, пружним і здоровим на вигляд. Негативно заряджені іони, які вивільняються в процесі укладання, запобігають сплутуванню волосся, вирівнюють їх структуру по всій довжині. Забудьте про посічене ламке волосся з функцією іонізації!

Фото 3 Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00

Укладайте волосся правильно

Для створення самих різних зачісок і укладок скористайтеся насадками, якими укомплектований фен. Тонка насадка - концентратор дозволяє сконцентруватися на кожному локоні. З її допомогою також легко надати волоссю прикореневій об'єм. Насадка - дифузор призначена для створення додаткового обсягу і ефекту природної розтріпаності. Дифузор розподіляє потоки повітря для швидкої об'ємної укладки. По завершенню процесу укладання обдуйте зачіску холодним повітрям. Функція холодного обдуву зафіксує укладку на тривалий час навіть без додаткових фіксаторів (лак, пінка і ін.).

Фото 4 Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00

Please, enter a valid value

tehnopass