TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Оливний (масляний) радіатор Zanussi ZOH/CS-09W

Код скопійований Код: 39265
0.0 з 5.0
Призначення

Побутовий

Потужність, Вт

2000

Кількість секцій

9

Площа обслуговування, кв. м

25

Особливості

Відсік для зберігання шнура
З коліщатками/ніжками для переміщення
З термостатом

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Радіатор Zanussi ZOH/CS-09W - розумний вибір кожного раціонального покупця 
Zanussi ZOH/CS-09W - це саме той товар, в якому ціна, якість, довговічність, дизайн і комфорт користування переплітаються кращим чином, що дозволяє користувачеві Отримати надійний пристрій для обігріву. Представлена ​​модель є однією з кращих в серії Casa. Вона додає атмосферности і затишку в домі навіть в найхолодніші дні. А для того щоб користування було максимально зручними, Zanussi ZOH/CS-09W оснащений міцними коліщатками для пересування пристрою і зручною ручкою для кращого захоплення конструкції. 


Більш ефективний обігрів 
Радіатор від Zanussi здатний швидко і якісно обігріти ваш будинок за рахунок оперативного розігріву 9-ти секцій. Площа приміщення для ефективної роботи пристрою складає до 25 м.кв. Для зручності користування передбачено 3 режими нагріву з різною інтенсивністю роботи. 


Зручна ручка «ADVANCED GRIP» 
Завдяки наявності ручки на корпусі вироби, пересувати Zanussi ZOH/CS-09W по приміщенню легко і просто. Ергономічна форма ручки дозволяє без особливих зусиль перемістити радіатор в потрібне вам місце. 


Екологічний і безпечний для вашого комфорту 
У радіаторі Zanussi ZOH/CS-09W використовується спеціальне мінеральне масло, яке є абсолютно мінеральним і відповідає європейським стандартам. Завдяки тому, що воно проходить багатоступеневу систему очищення, виробник гарантує бездоганну роботу пристрою в течение тривалого часу. 


Рівень захисту на належному рівні 
Для того, щоб апарат безперебійно працював максимально довго, присутній датчик, що запобігає можливість перегріву. Крім цього, клас захищеності від пилу і лаги дорівнює IP20, чого достатньо для тривалої експлуатації радіатора.
 

Please, enter a valid value

tehnopass