TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Оливний (масляний) радіатор Laretti LR-OH0451

Код скопійований Код: 41666
0.0 з 5.0
Призначення

Побутовий

Потужність, Вт

2000

Кількість секцій

9

Площа обслуговування, кв. м

20

Особливості

Відсік для зберігання шнура
З коліщатками/ніжками для переміщення
З термостатом

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Масляний обігрівач
Масляний (оливний) радіатор Laretti LR-OH0451 використовує класичний підхід до вироблення тепла. Усередині техніки розташований масляний склад, який швидко розігрівається і тривало утримує температуру, не даючи пристрою остигати занадто швидко. Тепло переходить на матеріал, з якого зроблені самі секції, а звідти вже поширюється навколо. Такий варіант простий на практиці в реалізації, тому обігрівач досить недорогий.


Ергономічний дизайн
Зовнішність пристрою має відмінні риси, властиві радіаторам. Корпус ділиться на секції. Колірна гамма моделі нейтральна: вона поєднує в собі хромовану металеву панель і чорну основу, що в цілому виглядає дуже привабливо. На панелі розташовані елементи управління. Відсік для зберігання шнура дозволить заховати провід при зберіганні. Переміщення на площині здійснюється за допомогою ручки і коліщаток.


Модель на 9 секцій
Продуктивність представленої конфігурації визначається кількістю секцій - чим їх більше, тим більш об'ємну площу зможе обслужити радіатор. Даний варіант на 9 секцій продукує тепло для кімнати близько 22 м2. Цього цілком достатньо, щоб створити приємний мікроклімат в приміщенні, де знаходяться люди.


Регульований термостат
Пристрій має кілька режимів потужності, вибираючи які ви зможете збільшити або зменшити рівень вироблення жару. Даний радіатор можна перемкнути за допомогою механічних елементів управління в режими на 800, 1200 або Потужність 2000 Вт.


Захищений від перегріву
З огляду на те, що даний прилад підключається до електромережі, йому необхідний продуктивний захист, який не дасть техніці перегрітися. Даний механізм реалізований надійною конструкцією, яка відключає пристрій, якщо той може зіпсуватися в результаті надмірно високої температури.
 

Please, enter a valid value

tehnopass