TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Мультиварка-скороварка Midea MY-CS5039P

Код скопійований Код: 38125
0.0 з 5.0
Матеріал покриття чаші

Керамічне

Об'єм чаші, л

5

Кількість автоматичних програм

15

Потужність нагрівального елемента

1000 Вт

Тип

Мультиварки-скороварки

Функції

Таймер відтермінування
Мультиповар
Підтримання температури

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Мультиварка під тиском

Мультиварка Midea MY-CS5039P поєднала в собі головні риси декількох приладів, перетворившись тим самим в функціональний гібрид з високою продуктивністю. Цей пристрій також є і скороваркою, за рахунок чого вам доступні режими приготування в закритому просторі під тиском. Такий підхід значно скоротив кількість витрачаємого на готування часу. А окремий режим швидкого приготування і зовсім здатний позбавити вас від довгого очікування готового результату.

П'ятилітрова чаша з керамікою

Основні операції здійснюються в ємності, яка покрита керамічним шаром. Він грає антипригарну роль. За рахунок того, що кераміка швидко і ефективно розподіляє тепло по всій п'ятилітровій чаші, якісно нагріваються всі її стінки, не утворюючи зон з прохолодною або більш високою температурою. Завдяки цьому їжа в процесі готування не прилипає до ємності. А об'єму 5 л досить для приготування страв на всю сім'ю.

10 актуальних програм готування

Повноцінне приготування забезпечене великою різноманітністю доступних операцій. У вашому розпорядженні 10 режимів, які здатні задовольнити середньостатистичні потреби стандартного меню. При цьому, в функціоналі є особливі програми, які підійдуть тим, хто любить здорове харчування і багато готує сам (хліб, йогурт).

Довгострокові режими функціоналу

Кілька таймерів здійснюють контроль над функціями, тривалість яких може бути трохи більше, ніж стандартний цикл приготування. Наприклад, таймер відстрочки початку роботи можна запрограмувати на активацію аж через 24 години. Підтримка температури готової страви також може тривати цілу добу. Повний контроль над усіма процесами забезпечений. Ви зможете спланувати свій графік до Ваших потреб.

Please, enter a valid value

tehnopass