TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Мультиварка Ardesto MC-X42X

Код скопійований Код: 42490
0.0 з 5.0
Об'єм чаші, л

4

Матеріал покриття чаші

Антипригарне

Кількість автоматичних програм

42

Потужність нагрівального елемента

860 Вт

Тип

Мультиварки

Функції

Таймер відтермінування

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Велика керамічна чаша
Мультиварка Ardesto MC-X42X створена за класичним зразком, в якому використовують чашу об'ємом 4 л. Вона має керамічне покриття, яке надає їй антипригарні властивості. Коли відбувається нагрів, кераміка якісно розподіляє тепло по всій поверхні ємності, тому їжа всередині не прилипає. Очищення такої чаші набагато простіше, ніж звичайної. 

Вибір програм готування
У вашому розпорядженні досить великий вибір програм, що включає в себе найбільш затребувані рецепти. Всього в арсеналі можливостей мультиварки 42 режиму. Проста панель управління допоможе запрограмувати техніку на найнеобхідніші завдання всього лише кілька разів клацнувши. Дисплей зі світлодіодними позначеннями надасть повну інформацію по всім активним параметрами. 

Таймер відстрочки старту
Один з варіантів раціонального використання мультиварки з економією власного часу - застосування програми відкладеного старту. Ви вибираєте налаштування заздалегідь, закладаєте необхідні інгредієнти або готову їжу, а техніка включається в строго зазначений час без вашого втручання. 

Автоматичне підігрівання
Коли їжа вже готова і цикл функціонування підійшов до кінця, включається програма автоматичного її підігріву. Так блюдо буде гарячим ще деякий час, що істотно спрощує його подачу. 

Модуль готування на пару
Паровий модуль додається в загальному наборі, завдяки чому ви зможете приготувати їжу зручним і здоровими способом. Безліч рецептів парових (і не тільки) страв ви знайдете в книзі, яка йде в подарунок до мультиварці. 

Робота за своїм рецептом
Програма створення власного рецепту хороша тим, що вона не обмежує вас якимись рамками, а дає можливість вибрати ті параметри, яких немає ні в одному перевстановленому режимі.

Please, enter a valid value

tehnopass