063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Міксер Midea HM0293BL

Код скопійований Код: 42381
0.0 з 5.0
Тип

Ручний

Потужність, Вт

400

Кількість швидкостей

5

Насадки

Вінчики

Матеріал корпусу міксера

Пластик

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Простий ручний міксер
Якщо ви починаєте свій шлях шефа (навіть якщо ви домашній кухар), то питання вибору техніки стоїть дуже гостро. Сьогодні є величезний вибір гаджетів для кухні, які здатні істотно полегшити вашу роботу. Але що робити, якщо бюджет обмежений? Що купити в першу чергу, а з чим можна почекати? Серед приладів першої необхідності багато хто називає саме ручний міксер. Зважаючи на невисоку ціну модель Midea HM0293 легко впишеться навіть в обмежений бюджет. При цьому такий пристрій просто неможливо замінити, якщо ви плануєте готувати торти або займатися іншими видами кондитерського мистецтва.

Стильний і компактний
Ручний міксер Midea HM0293 відрізняється невеликими габаритами, оригінальною формою корпусу і вибором кольору. За рахунок неординарних варіантів дизайну модель сподобається сучасним користувачам. При цьому не варто побоюватися невеликої потужності. Для багатьох побутових завдань її буде достатньо. Мотора в 400 Вт вистачить вам практично для будь-якої страви. А якщо ви відчуваєте брак крутного моменту, досить просто зменшити порцію приготування, і цей малюк з честю впорається із завданням.

Особливості моделі
Міксер Midea HM0293 має традиційний для моделей такого формату функціонал. Регулювання обертів має 5 режимів. Варто завжди починати з малої частоти обертання насадок, щоб не розбризкати або не розсипати компоненти по всій кухні. Далі потрібно керуватися рецептом і своєю кулінарною інтуїцією. Є кнопка TURBO, яка активує високі обороти в одне натискання. Це може бути корисним у певних ситуаціях. Насадки виймаються спеціальною кнопкою, що робить роботи простіше.

Please, enter a valid value