TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Мікрохвильова піч Toshiba MW-MM20P(WH)

Код скопійований Код: 38339
0.0 з 5.0
Тип

Звичайна (соло)

Об'єм, л

20

Потужність НВЧ

700 Вт

Тип керування

Механічне

Тип внутрішнього покриття

Емаль

Ширина, см

44

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Швидке та зручне підігрівання блюд

Японська якість має значення. Оберіть мікрохвильову піч яка служитиме вам роками. Сучасні та новітні технології вже на вашій кухні.

Фото 1 Toshiba MW

Вигляд

Привабливий дизайн має значення. Модерн, як декор інтер’єру вашого дому. Ідеальне місце розташування над духовою шафою чи кухонною стільницею.

Фото 2 Toshiba MW

Розморожування

Швидке розморожування має значення. Живете в постійному русі? Швидко розморожуйте страви, приготовлені раніше і вкотре насолоджуйтесь їх свіжим смаком. Ваша мікрохвильова піч допоможе визначити час розморожування виходячи з ваги продуктів.

Фото 3 Toshiba MW

Таймер

Час має значення. Встановлення таймеру на 35 хвилин забезпечить вам спокійний відпочинок вдома. Ви не будете хвилюватися, що забули вимкнути мікрохвильову піч.

Фото 4 Toshiba MW

5 рівнів потужності

Ваш вибір має значення. Виберіть той рівень потужності, який відповідає вашим потребам у будь-який момент часу - залежно від того, скільки їжі ви нагріваєте та якої температури вона повинна бути після нагрівання.

Фото 5 Toshiba MW

Внутрішнє LED освітлення

Освітлення має значення. Світлодіодне освітлення в мікрохвильовій печі дозволяє спостерігати за процесом приготування їжі всередині пристрою. Це дозволить контролювати готовність страви.

Фото 6 Toshiba MW

Стабільна обертальна тарілка

Стабільність має значення. Скляна тарілка діаметром 255 мм, яка обертається, ідеально підходить для вашого посуду. Вона виготовлена з міцного скла, є надійною та робить розміщення, виймання посуду набагато простішим та зручнішим.

Фото 7 Toshiba MW

Прокладка, що не ковзає

Стійкість має значення. Ви можете покласти мікрохвильову піч на кухонну стільницю і не турбуватися про те, що випадково її перекинете. Протиковзаюча накладка забезпечує дуже гарне зчеплення з поверхнею.

Фото 8 Toshiba MW

Please, enter a valid value

tehnopass