TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Мікрохвильова піч LG MS 2044 V

Код скопійований Код: 24671
0.0 з 5.0
Тип

Звичайна (соло)

Об'єм, л

20

Потужність СВЧ

700 Вт

Тип керування

Сенсорне (електронне)

Тип внутрішнього покриття

Антибактиріальне

Ширина, см

45.5

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Мікрохвильова піч LG MS2044V зроблена у вигляді невеликої 20-літрової камери. Дизайн мінімалістичного характеру з правильними геометричними формами, металевою фактурою і сенсорним блоком управління абсолютно невибагливий, за рахунок чого техніка легко інтегрується в будь-яку обстановку. Рівномірний розподіл хвиль i-Wave, автоматичні програми приготування, швидкий старт, прискорене розморожування, блокування управління – все це робить використання печі максимально комфортним.

Фото 1 Мікрохвильова піч LG MS2044V

Покриття камери EasyClean

Зсередини камера покрита шаром EasyClean. Його особливість в структурі, яка не має перфорацій, в які проникає їжа. За рахунок цього забруднення сильно не вбираються в стінки мікрохвильової печі, а очищення від них стає набагато швидшим і безтурботним. Всього лише протирання вологою текстильною серветкою буде досить.

Фото 2 Мікрохвильова піч LG MS2044V

Технологія i-Wave

Спіралеподібна траєкторія розподілу хвиль НВЧ охоплює всі частини камери, тим самим прогріваючи їжу зсередини по всій площі, не залишаючи окремі ділянки холодними. Будова стінок також сприяє правильному переміщенню хвиль, що забезпечує ідеальний результат приготування в LG MS2044V.

Фото 3 Мікрохвильова піч LG MS2044V

Кухня різних країн

Автоматичні програми готування «Кухня світу» включають в себе 32 режими, які розподілені по 8 страв у кожній з груп: східна, французька, італійська та російська. Не відмовляйте собі в задоволенні скуштувати правильно приготовану їжу з мінімумом зусиль.

Фото 4 Мікрохвильова піч LG MS2044V

Економний функціонал ECO ON

Всього одне натискання на кнопку ECO ON на панелі управління, і мікрохвильова піч LG MS2044V буде працювати в енергоефективному режимі. Інтенсивність підсвічування екрану і освітлення всередині камери регулюється так, щоб знизити витрату енергоресурсів і активувати енергозберігаючий функціонал по закінченню робочого циклу.

Фото 5 Мікрохвильова піч LG MS2044V

Please, enter a valid value

tehnopass