TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Мікрохвильова піч Gorenje MO 4250 CLB

Код скопійований Код: 30882
0.0 з 5.0
Тип

З грилем

Об'єм, л

20

Потужність СВЧ

700 Вт

Тип керування

Механічне

Тип внутрішнього покриття

Емаль

Ширина, см

47

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Унікальне виконання

Ексклюзивний дизайн в розкішному ретро-стилі і приємна колірна подача з великою кількістю декоративних елементів з позолотою полегшують інтеграцію мікрохвильової печі Gorenje MO 4250 CLB в кухонний інтер'єр, а функціональний набір і впровадження інноваційних технологій забезпечують простоту і надійність експлуатації протягом усього терміну служби. З таким апаратом щоденна рутина перетвориться на святкове виконання кулінарних експериментів.

Фото 1 Gorenje MO 4250 CLB

Простий підхід

Корисний об'єм камери в 20 л збільшений за рахунок інноваційної технології розподілу мікрохвиль. Суцільне дно у вигляді масивної керамічної пластини дозволяє розширити корисний простір, і дає можливість готувати кілька порцій одночасно. Емальоване внутрішнє покриття камери проявляє стійкість до пошкоджень і зносу, що гарантує тривалий термін служби, і спрощує миття.

Фото 2 Gorenje MO 4250 CLB

Інноваційне рішення

Технологія 360°StirTechnology дозволяє рівномірно розподіляти мікрохвилі по камері. Специфічна подача знизу і відсутність традиційного поворотного столика забезпечують рівномірний розподіл тепла по всьому простору. Потужності пристрою в 700 Вт і п'яти ступенів її регулювання досить для щадить готування або швидкого нагріву продуктів, а наявність спеціальної функції розморожування дає можливість заздалегідь підготувати заморожені продукти до готування.

Фото 3 Gorenje MO 4250 CLB

Корисна комбінація

Поєднання переваг готування за допомогою мікрохвиль і гриля дозволить істотно підвищити ефективність і прискорить процес. Запікайте м'ясо або рибу цільним шматком, готуйте курячі крильця або соковиту домашню піцу, а також освоюйте нові кулінарні горизонти, і кожен раз отримуйте незмінно чудовий результат з м'якою, ніжною серцевиною всередині і хрусткою, золотистою скоринкою зовні. Для Gorenje MO 4250 CLB немає нічого неможливого на кулінарному фронті.

Фото 4 Gorenje MO 4250 CLB

Please, enter a valid value

tehnopass