TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Мікрохвильова піч Gorenje MO 20 A3B

Код скопійований Код: 35758
0.0 з 5.0
Тип

Звичайна (соло)

Об'єм, л

20

Потужність СВЧ

800 Вт

Тип керування

Електронне з поворотним перемикачем

Тип внутрішнього покриття

Емаль

Ширина, см

45.1

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Професійний підхід

Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3B підтримує 11 автоматичних програм приготування, що дозволить без проблем впоратися зі щоденною рутиною в лічені хвилини. Продуктивність в 800 Вт і можливість вибору від 10 до 100% потужності забезпечують щадний режим або максимально швидке приготування будь-яких продуктів. Спеціальний режим розморожування дозволить заздалегідь підготувати продукти до готування, а надійна система безпеки попередить ризик травматизму.

Фото 1 Gorenje MO20A3B

Практичне рішення

Автоматичне очищення без застосування побутової хімії реалізована за рахунок унікальної технології AquaClean. Достатньо лише заздалегідь підготувати миску з водою і активувати режим очищення. Вода в процесі нагрівання потужним потоком пари розм'якшує забруднення камери, вам залишається лише злегка протерти поверхнею вологою губкою. Якісна емаль всередині камери витримує механічні навантаження і стійка до пошкоджень, що дозволяє зберегти бездоганний зовнішній вигляд виробу.

Фото 2 Gorenje MO20A3B

Повний контроль

Цифровий дисплей з зрозумілим інтерфейсом забезпечує контроль над процесом приготування. Спеціальний еко-режим відключить дисплей на час тривалої відсутності господаря, що забезпечить економію до 40% електроенергії і захист навколишнього середовища. Функція відстрочки дозволить відкласти старт на потрібний час, щоб приготувати і подати страву гарячою точно в строк до приходу гостей. З налаштуванням покрокової системи готування ви оберете для кожного етапу процесу свої параметри температури і потужності.

Фото 3 Gorenje MO20A3B

Швидкий старт

Корисний функціонал включає режим «захист від дітей» для блокування дисплея від несанкціонованого втручання, а система безпеки зупинить роботу приладу в разі, якщо дверцята передчасно відкриті. Наявність режиму «швидкий старт» дозволить запустити систему всього в один дотик. Таймер дає можливість спокійно залишити апарат без нагляду, адже після закінчення встановленого часу система видасть звуковий сигнал і автоматично відключить Gorenje MO20A3B.

Фото 4 Gorenje MO20A3B

Please, enter a valid value

tehnopass