TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Витяжка телескопічна Ventolux Garda 60 BK (800) SMD LED

Код скопійований Код: 43960
0.0 з 5.0
Тип

Вбудована

Тип монтажу

У шафу

Режим роботи

Відведення повітря

Продуктивність, куб. м/год

800

Діаметр повітропроводу

15 см

Тип керування

Кнопкове

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Вбудовування в шафу
Витяжка Ventolux GARDA 60 BK (800) SMD LED позиціонується виробником як модель, пристосована для установки в модульних кухнях. Вона вбудовується в шафу і має висувну панель, за рахунок чого, коли немає необхідності в роботі пристрою, техніку можна навіть заховати. Простий монтаж, класичний нейтральний дизайн, потужне втягування - все це робить модель ідеальним рішенням для сучасного споживача.

Робота в режимі відведення
Представлена ​​витяжка адаптована для повної установки в вентиляційний канал. За рахунок роботи в режимі відведення пристрій отримує чудову продуктивність, яка в кілька разів перевищує цифри, заявлені для режиму рециркуляційного очищення повітря. Перед установкою варто уточнити норми і правила, згідно з якими ви точно будете знати, чи дозволено в вашому домі проводити монтаж техніки у вентиляційній шахті.

Продуктивний двигун
Перед вами пристрій, який базується на двигуні, який забезпечує витяжці продуктивність протягом всього робочого терміну. Експлуатація прибора може проходити в одному з трьох режимів. Кожен з них різниться по інтенсивності втягування повітря, тому ви зможете ефективно підібрати вплив, незалежно від того, наскільки сильно забруднене повітря.

Алюмінієвий фільтр
У конфігурації є металевий жировловлюючий фільтр з алюмінію. Він складається з дрібних перфорацій, які затримують жир, що міститься в повітрі. Після такої обробки повітряна маса стає нейтральною по запаху, а перебування в приміщенні не дратує неприємними ароматами.

Лампи на корпусі
Техніка орієнтована не тільки на очистку повітря, але і на посилення ергономіки. Однією з переваг даної техніки стала наявність ламп на корпусі. Вони допомагають компенсувати те світло, якого не вистачає.

Please, enter a valid value

tehnopass