TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Витяжка телескопічна Ventolux Garda 60 BK (450)

Код скопійований Код: 22622
0.0 з 5.0
Тип

Телескопічна

Тип монтажу

У шафу

Режим роботи

Відведення повітря і рециркуляція

Продуктивність, куб. м/год

450

Діаметр повітропроводу

12 см

Тип керування

Кнопкове

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Ми створили бренд Ventolux для щоденного піклування про людей, для яких важливі сімейні цінності, людей, які піклуються одне про одного, цінують красу та затишок, люблять смачно готувати, доброзичливі й запрошують гостей, щоб разом розділити радість спілкування.

Витяжки Ventolux — законодавці модного дизайну, великої потужності, великої гами кольорів і різноманітності розмірів.

Затишок і комфорт — головні характеристики квартири, до якої обов'язково хочеться повернутися після важкого трудового дня. І, звичайно ж, насамперед, всі збираються на кухні. А що хочеться бачити на кухні? Смачну їжу! Але щоб мирна вечеря не затьмарилася спогляданням брудних меблів і стін у ділянці плити, треба встановити вбудовану витяжку Garda 60 BK (450). Саме вона якісно та швидко очистить повітря від жирових випаровувань. А строгий чорний колір і стильний дизайн передньої панелі, без сумніву, зроблять цю витяжку ефектним елементом декору. Із нею ваша кухня матиме неймовірно модний і оригінальний вигляд.

Розміри витяжки Garda 60 BK (450) дають змогу встановити над плитами 60 см. Тоді її ширина становить 60 см, що чудово покриває робочу поверхню плити. А це важлива умова для ефективного очищення повітря на кухні.

Про якість роботи витяжки свідчить наявність у ній 1 надійного мотора. Його максимальна потужність становить 450  м³/год. Високе значення цього показника робить очищення повітря неймовірно продуктивним. Для регулювання її роботи є 2 режими швидкості. Ви можете без проблем очищати повітря, користуючись мінімальним режимом.
 

Please, enter a valid value

tehnopass