TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Витяжка телескопічна Eleyus Lotus 1000 60 BG

Код скопійований Код: 38473
0.0 з 5.0
Тип

Телескопічна

Тип монтажу

У шафу

Режим роботи

Відведення повітря і рециркуляція

Продуктивність, куб. м/год

1000

Діаметр повітропроводу

15 см

Тип керування

Поворотні перемикачі

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Максимальне очищення повітря з Eleyus LOTUS 1000 60
Представлена модель витяжки від виробника Eleyus дає змогу ефективно видаляти забруднене повітря в приміщенні. Це можливо завдяки сучасним технологіям, які використовує бренд під час виготовлення пристроїв цього сегмента. Витяжка Eleyus LOTUS 1000 60 — це саме той агрегат, у якому чудово поєднані доступна ціна, якісне складання всіх механізмів і корпусу, а також довговічність роботи, яка перевірена безліччю користувачів. Продуктивність пристрою становить 1000 м³/год, чого досить для повного очищення повітря в приміщенні.

Стильний дизайн
Eleyus LOTUS 1000 60 може похвалитися не тільки технологічністю, а й сучасним зовнішнім виглядом, завдяки якому витяжка гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Простота ліній корпусу, універсальний колір конструкції, а також компактні габарити, дають змогу знайти для такого агрегату місце в кожному домі. На панелі керування є механічні клавіші для взаємодії з пристроєм і його параметрами. Додатково є дві галогенні лампочки для підсвічування.

Найкращі характеристики
Щоб робота агрегату була ефективною, дві швидкості допомагають настроїти функціонування двигуна залежно від ступеня забруднення повітря. Також є зворотний клапан, який також збільшує результативність роботи витяжки та допомагає швидко впоратися з очищенням. У процесі очищення бере участь алюмінієвий жироуловлювальний фільтр, який впливає на склад очищеного повітря. З цим фільтром, апарат працює в режимі відведення повітря, а для рециркуляції використано вугільний фільтр.
 

Please, enter a valid value

tehnopass