TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Витяжка пласка Eleyus Line I 60 BR

Код скопійований Код: 31781
0.0 з 5.0
Тип

Пласка

Тип монтажу

Пристінний

Режим роботи

Відведення повітря і рециркуляція

Продуктивність, куб. м/год

380

Діаметр повітропроводу

12 см

Тип керування

Кнопкове

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Опис

Повітроочисна витяжка ELEYUS Line I 60 BR дозволить уникнути багатьох неприємних запахів на кухні, допоможе підтримувати відносну чистоту та створить приємну сучасну атмосферу затишного приміщення. Універсальність Дана модель має плоский тип і встановлюється безпосередньо над поверхнею плити. Її конструкція дозволяє бути як самостійним обладнанням і працювати в режимі «рециркуляції», так і інтегруватися з вентиляційною трубою для повного відведення забрудненого повітря.


Алюмінієвий фільтр багаторазового використання

Вибравши режим рециркуляції, Вам не доведеться підключати пристрій до вентиляційної шахти будинку та ламати голову над тим, як здійснити відведення повітря. Його робота буде ґрунтуватися на принципі фільтрації жирових домішок та кіптяви за допомогою алюмінієвої касети. Вона має двоступінчасту систему очищення повітря і не вимагає регулярної заміни. Коли фільтр забрудниться, його достатньо вимити під струменем води або в посудомийній машині і він знову стане, як новенький.

Відмінна продуктивність у режимі «відведення»

При можливості підключення до центральної вентиляційної системи витяжка може працювати в режимі повного «відведення» повітря. Це дозволить повністю нейтралізувати гар та різні випари, а також зберегти оптимальний температурний режим приміщення.


Освітлення варильної поверхні

Пристрій має потужний двигун з вентилятором турбінного типу, який забезпечує продуктивність в максимальному режимі до 380 м³ на годину. У цьому витяжка відрізняється низьким рівнем шуму. Для зручності вона обладнана освітленням, функцію якого виконують дві лампи розжарювання 35 Вт. Кухонна витяжка ELEYUS Line I 60 BR, маючи лаконічний дизайн та гідні технічні характеристики, своєю роботою буде приносити Вам щоденну радість.
 

Please, enter a valid value

tehnopass