TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Кавомолка Zelmer ZCG7425

Код скопійований Код: 39369
0.0 з 5.0
Тип

Роторна

Потужність, Вт

150

Тип керування

Електронне

Ємність контейнера для зерен, г

50

Матеріал корпуса

Нержавіюча сталь

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Корпус з якісного пластика
Кавомолка Zelmer ZCG7425 призначена для використання в побутових цілях. Представлений пристрій можна застосовувати для подрібнення не тільки кавових зерен, але і для створення бездоганних спецій з власноруч зібраних трав, приготування мас на горіховій основі, а також дробити будь-які тверді складові. Сам пристрій зроблено з пластика, який при роботі лез не нагрівається, залишаючись нейтральної температури. Сріблястий колір добре впишеться в будь-який варіант обстановки кухні.

Місткість контейнера
Контейнер для переробки кавових зерен здатний вмістити в себе 50 г вмісту. При цьому ви підготуєте за один сеанс порцію кави, якої вистачить на кілька разів не тільки вам, а й цілої компанії поціновувачів цього прекрасного напою.

Нержавіючі сталеві ножі
Основний масив роботи доводиться на леза, які подрібнюють зерна, перетворюючи їх в мелену масу. Для створення цих елементів перевагу віддали нержавіючої сталі. Вона бездоганно підтримує гостроту ріжучих елементів, а також не окислюється, за рахунок чого не провокує реакції хімічного характеру.

Блокувальна система безпеки
Дана модель пристосована для забезпечення якомога більш безпечної роботи. Прикладом тому стала наявність механізму, який не дає кавомолці запуститися, якщо та не була як слід закрита кришкою. Відсутність однієї з частин загального механізму блокує запуск пристрою, оберігаючи вас від можливих травм.

Внутрішнє покриття резервуара
Щоб під час роботи з подрібнення кави не зіпсував стінки посудини, резервуар зробили сталевим. Це покриття не дасть вмістилищу поміняти свою форму, якими б гострими не були межі інгредієнтів, що піддаються подрібненню в кавомолці

Please, enter a valid value

tehnopass