TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Ігрова поверхня Razer Goliathus Mobile

Код скопійований Код: 40412
0.0 з 5.0
Тип поверхні

Control+Speed

Матеріал поверхні

Текстиль

Матеріал основи

Гума

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Ігрова поверхня Razer Goliathus Mobile Speed Control (RZ02-01820200-R3M1)

Razer Goliathus Mobile — мобільний килимок для ігрової миші. Ідеальне співвідношення контролю й швидкості. Найвища точність зчитування рухів. І вся ця розкіш — у мобільному виготовленні. Килимок вийшов дуже легким. Товщина — усього лише 1.5 мм. Такий не потребує багато місця у валізі, сумці або рюкзаку. Дозвольте собі невелику перевагу на чужій території.

Тонкий і гнучкий — максимальна мобільність

Razer Goliathus Mobile з товщиною всього 1.5 мм можна просто завжди носити із собою. Можна, наприклад, вкласти його досередини ноутбука або згорнути трубочкою й сунути в сумку, не боячись, що він потім не розгорнеться.

Баланс контролю й швидкості

Коли проектуєш килимок для геймерів, які завжди в подорожах, важливо дотримати балансу, щоб один і той самий килимок годився для різних стилів гри. Унаслідок великих досліджень і практичних випробувань виник Razer Goliathus Mobile — його гладка поверхня забезпечує і швидке ковзання, і точність зупину для контролю в грі.

Оптимальна поверхня для точного відстеження рухів

Razer Goliathus Mobile створено завдяки пильній увазі до деталей. Мікротекстура тканої поверхні чудово підходить як для оптичних, так і для лазерних мишок. Це ідеальна поверхня для турнірів, де важливе точне відстеження рухів. Найменше переміщення буде помічено й з точністю скопійовано на екран.

Please, enter a valid value

tehnopass