TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Фен Rowenta Studio Glow CV5830

Код скопійований Код: 40437
0.0 з 5.0
Тип

Звичайний

Потужність, Вт

2100

Кількість швидкостей

2

Кількість температурних режимів

3

Режими

Іонізація
Подавання холодного повітря

Особливості

Петля для підвішування
Решітка знімна

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Завжди розкішне волосся

Rowenta CV5830 Studio Dry Glow є потужним зручним інструментом, який допоможе правильно та швидко висушити волосся, підкреслюючи їх природну красу. Завдяки генератору іонів ваше волосся завжди буде слухняним, гладким і блискучим. Налаштуйте швидкість і температуру з 6-ма наявними режимами як вам потрібно, щоб отримати ідеальний результат. Закріпіть його за допомогою холодного повітря. Функція Thermo Control позбавить від перегріву та пересушування. Інноваційний мотор дає високу потужність при низькому енергоспоживанні.

Фото 2 Rowenta CV5830 Studio

Більше об’єму

Комплектується ця модель спеціальною насадкою-дифузором. Це справжній помічник для додання необхідного об’єму біля коренів та укладанні красивих кучерів. За рахунок своєї конструкції дифузор Rowenta CV5830 Studio Dry Glow підіймає волосся біля коріння, висушуючи їх потоком повітря та фіксуючи. В результаті ви отримаєте приголомшливий об’єм. Також за допомогою даної насадки легко висушити та отримати пружні кучері ідеальної форми.

Фото 3 Rowenta CV5830 Studio

Ретельне дбайливе укладання

Гаджет оснащений насадкою-концентратором, що направляє потік повітря більш точно на пасмо. Таким чином, волосся швидше та легше сушити, а також зручніше укладати. Вбудована функція іонізації позбавляє волосся від статичної електрики, що з’являється в процесі сушіння. Завдяки даній функції волосся буде гладким, слухняним і блискучим. Максимальну зручність сушки та укладання подарує фен Rowenta.

Фото 4 Rowenta CV5830 Studio

Висока продуктивність

Дана модель оснащена інноваційним енергоефективним двигуном, який має ефективність 2300 Вт і показує відмінну продуктивність. Потужність фена складає 2100 Вт за рахунок DC мотора постійного струму. Відмінна продуктивність Rowenta CV5830 поєднується з низьким енергоспоживанням. Для закріплення швидкого та ефективного результату сушки волосся скористайтеся функцією холодного повітря. Це дозволяє зберегти укладку на більш довгий час.

Фото 5 Rowenta CV5830 Studio

Різноманітність режимів

Фен пропонує різні настройки для досягнення максимального комфорту. Ви зможете повністю контролювати та управляти процесом, змінюючи потужність і температуру повітряного потоку. Виробник пропонує 3 температурні режими і 2 швидкісних. Перемикання між режимами здійснюється легко в процесі роботи пристрою. Функція Thermo Control допомагає захистити волосся від перегріву та пересушування. Оптимальна температура збереже здоров'я та красу волосся.

Фото 6 Rowenta CV5830 Studio

Комфорт використання

Сучасна модель виготовлена з високоякісних матеріалів і має ергономічну конструкцію. Для легкого догляду виробник оснастив фен решіткою, що знімається. Таким чином, очищення фена після використання стане зручнішим, що дозволить підтримувати його високу продуктивність. Для комфортного зберігання Rowenta Studio Dry Glow на корпусі є петля для підвішування.

Фото 7 Rowenta CV5830 Studio

 

Please, enter a valid value

tehnopass