TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Фен Rowenta CV7825

Код скопійований Код: 41278
0.0 з 5.0
Тип

Звичайний

Потужність, Вт

2100

Кількість швидкостей

2

Кількість температурних режимів

3

Режими

Подавання холодного повітря
Захист від перегріву

Особливості

Петля для підвішування
Решітка знімна

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Професійний фен

Фен Rowenta CV7825F0 відноситься до класу б'юті-обладнання професійного типу. Він має стильний корпус вагою 867 г, який стійко лягає в долоню завдяки відмінному балансуванню. 6 режимів подачі повітря + функція «холодного пострілу» дозволять знайти підхід до будь-якого волосся. Професійний двигун AС став основою тривалої роботи без поломок. Допоміжні аксесуари у вигляді концентратора і дифузора урізноманітнюють можливості укладання волосся.

Фото 1 Rowenta CV7825F0

Потужний AС-двигун

Мотор AС потужністю 2100 Вт унікальний тим, що не схильний до перегріву, за рахунок чого він може працювати тривалий час (від 5 років і більше), не наражаючись на поломку. Такому обладнанню віддають перевагу фахівці, тому що фени подібного типу виробляють рівномірний потік гарячого повітря і не пересушують волосся. Тепер салонний догляд доступний кожному навіть вдома.

Фото 2 Rowenta CV7825F0

Тепле й холодне повітря

У вашому розпорядженні 6 режимів роботи, кожен з яких регулюється за допомогою перемикання декількох важелів: один з них регулює інтенсивність подачі повітря, в той час як другий служить засобом зменшення або збільшення температури. Якщо ви хочете отримати потік холодного повітря без задіяння нагрівального елементу, то необхідно затиснути кнопку, позначену «*».

Фото 3 Rowenta CV7825F0

Дифузор в комплектації

Для фена Rowenta CV7825F0 передбачені аксесуари, які допоможуть спростити укладання і зробити його більш різноманітним. Наприклад, дифузор дозволить підняти волосся біля коріння і завити його природним способом під час сушіння. Так ви не будете змушені проводити з волоссям додаткові маніпуляції, піддаючи його впливу високої температури.

Фото 4 Rowenta CV7825F0

Решітка знімного типу

Очищення пристрою максимально спрощене, щоб ви могли в будь-який момент зайнятися ним. Завдяки задній решітці Rowenta CV7825F0, яка знімається, користувач очищає фен від пилу і дрібних частинок волосся, тим самим даючи двигуну можливість працювати на повну потужність. Отримайте повне розкриття потенціалу, не докладаючи для цього особливих зусиль.

Фото 5 Rowenta CV7825F0

Please, enter a valid value

tehnopass