TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Фен Ardesto HD-503T

Код скопійований Код: 39136
0.0 з 5.0
Тип

Дорожній

Потужність, Вт

1200

Кількість швидкостей

2

Кількість температурних режимів

2

Режими

Захист від перегріву

Особливості

Петля для підвішування
Решітка знімна
Складна ручка

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Дорожній варіант

Перед вами функціональний пристрій, орієнтований на дорожнє використання. На відміну від звичайних моделей, фен Ardesto HD-503T - це компактний прилад невеликої потужності і малої ваги. Показника потужністю 1200 Вт цілком достатньо для забезпечення якісного потоку гарячого повітря, при цьому двигун дорожнього фена набагато менше стандартних побутових, що явно йде йому на користь.

Компактний і стильний

Як говорилося вище, техніка має акуратні розміри і скромну вагу - всього 340 г. Це дозволяє легко виділити їй місце у валізі. Втім, місце цього стильного приладу не в сумці, а на туалетному столику, адже він здатний прикрасити собою будь-яку обстановку: чорно-золотистий корпус в обтічній формі яскравий і вишуканий. Представлена ​​техніка демонструє, що краса і функціональність можуть існувати разом.

Складна конструкція

Габарити пристрою значно зменшуються, якщо скласти ручку. Ця частина фена має трансформовану конструкцію, яка дозволяє легко перетворювати фен з робочого стану в компактну форму для зберігання.

Управління феном

Простий інтерфейс управління реалізований кнопками, розташованими на рукояті. Вони допомагають задати один з 2 режимів швидкості, а також вибрати один з 2 температурних варіантів.

Петля підвішування

Шнур фена має укріплену основу, завдяки чому він захищений від переломів. На захисному ковпачку зроблена зручна петля для підвішування. Вона акуратна і міцна, має достатній для підвішування на гак діаметр отвору.

Захист від перегріву

Виробник подбав про те, щоб прилад був захищений від аварійних ситуацій. Наприклад, в разі перегріву активується механізм, який зупиняє роботу двигуна. Після повного охолодження він знову готовий до функціонування.

Please, enter a valid value

tehnopass