TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Епілятор Philips Satinelle Essential BRE225/00

Код скопійований Код: 35812
0.0 з 5.0
Тип епілятора

Дисковий

Тип епіляції

Суха

Особливості

Можна мити під струменем води

Джерело живлення

Від мережі

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Ідеально гладенька шкіра

Після використання епілятора Philips Satinelle Essential BRE225/00 ваша шкіра виглядатиме ідеально гладкою та доглянутою, як після процедури, проведеної в салоні. Фігурна ергономічна ручка зручно розташовується в руці та забезпечує комфортне керування приладом для отримання кращого результату. Після закінчення епіляції головку епілятора можна легко від'єднати та промити під проточною водою.

Фото 1 Philips Satinelle Essential BRE225/00

Ефективна система епіляції

Епілятор оснащений удосконаленою системою з епіляційними дисками, які видаляють волоски з коренем, зберігаючи шкіру гладенькою та чистою до двох тижнів. Головка м'яко ковзає по шкірі, піднімаючи навіть незначні тонкі волоски і не залишаючи ппропусків. З Satinelle Essential BRE225/00 вам гарантований бездоганний результат.

Фото 2 Philips Satinelle Essential BRE225/00

Два налаштування швидкості

Епілятор Philips Satinelle Essential BRE225/00 має два робочі режими: делікатний, коли швидкість обертання трохи знижується, щоб можна було ретельніше обробити чутливі ділянки, і звичайний режим, оптимальний для частого використання. Використовуйте одну з двох налаштувань швидкості для видалення тонкого або товстого волосся та залежно від особистих відчуттів.

Фото 3 Philips Satinelle Essential BRE225/00

Епіляція ще швидше

Для того, щоб скоротити час процедури, було збільшено ширину робочої поверхні та швидкість обертання диска. Епілятор делікатно та швидко обробляє будь-які ділянки тіла, забезпечуючи шкірі ідеальну гладкість без подразнення та мікротравм.

Фото 4 Philips Satinelle Essential BRE225/00

Please, enter a valid value

tehnopass