TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Електрочайник Zelmer ZCK1274E

Код скопійований Код: 27385
0.0 з 5.0
Тип

Звичайний

Тип нагрівального елемента

Прихований (диск)

Матеріал корпусу

Метал

Шкала рівня води

Зі шкалою

Об'єм, л

1.7

Потужність, Вт

2200

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Металевий корпус

Електрочайник Zelmer ZCK1274 є лінійкою лаконічних металевих пристроїв, дизайн яких чудово доповнить собою інтер'єр вашої кухні. Використання нержавіючої сталі для створення цього приладу виправдано - вона чудова зовні, а також гранично якісно протистоїть зносу. Відсутність іржі і тривалий термін життя стали сильними сторонами представленої моделі.

Підсвічування кнопки

Кнопка з підсвічуванням - це ідеально зручний спосіб сповістити оточуючих про те, що електричний чайник в даний момент активний і виробляє тепло. Розташування представленого маніпулятора дозволить легко контролювати процес, чекаючи того моменту, коли індикатор згасне - це буде означати, що окріп готовий.

Кнопка для кришки

Ви не контактуєте безпосередньо з розігрітою кришкою під час підготовки гарячої води. Достатньо лише натиснути на відповідну кнопку, щоб чайник відкрився. Забудьте про випадкові опіки при відкритті чайника або вилітаючі краплі гарячого конденсату - все максимально безпечно.

Автоматичне відключення

Система автоматичного відключення розроблена з метою запобігання аварійних ситуацій, які можуть виникнути при тривалому впливі жару, який продукується чайником. Коли вода досягла кипіння або ж її немає в достатній кількості в резервуарі, техніка відключається.

Місце для мережевого шнура

Усередині підставки є відсік, в який можна заховати шнур, щоб він не заважав вам. Це буде досить естетично і зручно одночасно - нічого зайвого, а тільки найпотрібніші деталі.

Індикатор рівня води

На одній зі сторін колби є шкала поділок. Вона дасть розуміння актуального рівня води всередині чайника. Максимум, який можна в нього влити, дорівнює 1.7 л.

Please, enter a valid value

tehnopass