TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Електрочайник Midea MK-17S30A2CH

Код скопійований Код: 42295
0.0 з 5.0
Тип

Звичайний

Тип нагрівального елемента

Прихований (диск)

Матеріал корпусу

Нержавіюча сталь

Шкала рівня води

Зі шкалою

Об'єм, л

1.7

Потужність, Вт

1850

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Міцна сталева оболонка

Електрочайник Midea MK-17S30A2CH зроблений у найкращих традиціях створення подібної техніки. Пристрій має класичний форм-фактор корпусу, який розміщується на поворотній підставці, що виконує роль бази, що активує нагрівання. Нержавіюча сталь відмінно пристосована для нагрівання та подальшої взаємодії в харчових цілях. А її самобутня фактура здатна ідеально вписатися у будь-які дизайнерські втілення. Окрім сталі використано також пластик, який потрібен для термоізоляції окремих елементів.

Кришка зі спеціальною кнопкою

Ця модель електричного чайника виготовлена із застосуванням окремого механізму, що відповідає за відкриття резервуара. Вам достатньо лише натиснути кнопку, щоб кришка відкрила доступ до заливного отвору. При такому підході не варто боятися пари і крапель конденсату, що випали - вони не дотягнуться до ваших рук.

Шкала міток обсягу на корпусі

Резервуар вміщує 1700 мл вмісту. Щоб мати можливість точно відміряти необхідну кількість води, зверніть увагу на прозоре оглядове вікно на корпусі – мітки, які на ньому покажуть мінімум і максимум, а також зорієнтують за проміжними значеннями.

Світлова індикація роботи

Робота електричного чайника супроводжується світловою індикацією. Щоб ви могли візуально відрізнити активну техніку від вимкненої, зверніть увагу на світлодіодний індикатор. Для людей з проблемами слуху це іноді єдиний зручний спосіб промоніторити стан пристрою.

Автоматичне вимкнення

Електрично прилад, здатний вимкнутись, коли того вимагають обставини без вашого втручання – це прилад, який прослужить довго. Коли закипить вода або її не буде всередині, він не вироблятиме тепло через те, що це може зіпсувати його складові.

Please, enter a valid value

tehnopass