TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Електробритва Aurora AU 3548

Код скопійований Код: 41183
0.0 з 5.0
Тип гоління

Сухе

Система для гоління

Роторна (обертальна)

Кількість головок для гоління

3

Тример

Відкидний

Живлення

Мережа/акумулятор

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Система плаваючих головок

Роторна електробритва Aurora AU 3548 являє собою досконале технічне виріб, який здійснює гоління за допомогою сучасного інноваційного підходу. Модель оснащена плаваючими головками, які повторюють контури особи, дозволяючи виголити волосинки в найбільш складних зонах (наприклад, над верхньою губою). При цьому шкіра залишається нетравмованих за рахунок акуратного впливу.

Робота від мережі і від акумулятора

Модель має два варіанти функціонування: класичний (від мережі) і бездротового (від акумулятора). Перший варіант дає практично нічим не обмежений запас енергії, в той час як другий - повну мобільність. Акумулятор має заряд, якого вистачає на 30 хвилин роботи, після чого йому потрібно 480 хвилин для відновлення.

Опція подвійних лез

Фішкою роторної конструкції стало застосування подвійних лез - вони здатні зрізати навіть самі близько розташованих до шкіри волоски. Так ви досягаєте ідеального результату з мінімумом зусиль.

Точний тример в комплекті

Крім основного гоління, ви можете здійснювати тонкі точкові операції за допомогою тріммера. Щоб почати з ним роботу, необхідно просто відкинути з корпусу дану комплектуючу. Моделювання зрізів на скронях, точна форма вусів і акуратна борода - все це можна здійснити з тримерами.

Очищення техніки після роботи

Перед вами модель, яка продумана до дрібниць. Коли ви закінчуєте використання електробритви, то залишається лише використовувати щіточку, яка допоможе позбутися від залишків волосся, зібраних в спеціальному резервуарі для відходів. Вона поставляється в комплекті, тому для очищення не потрібно шукати додаткових пристосувань.
 

Please, enter a valid value

tehnopass