TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Електробритва Braun Series 3 300BT Black

Код скопійований Код: 39755
0.0 з 5.0
Тип гоління

Сухе

Система для гоління

Сіткова (вібраційна)

Кількість головок для гоління

3

Система автоматичного очищення

Немає

Живлення

Мережа/акумулятор

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Сучасний стиль від Braun

На думку багатьох власників, завдяки співвідношенню ціни бритви Braun Series 3 300BT Black до її можливостей, а також безумовної надійності вона є однією з найпопулярніших як у своєму класі, так і взагалі серед усіх бритв бренду. Як би там не було, дана модель дійсно має чудові технічні характеристики і власний пізнаваний стиль. Використовувати її для повсякденного гоління не тільки зручно, але й престижно. Вивірений до дрібниць ергономічний дизайн корпусу, це гарантія того, що прилад добре лежить в руці, забезпечуючи повну свободу рухів.

Сучасний стиль від Braun

Максимальні можливості

Добре голити сьогодні вже недостатньо. Кращі бритви повинні бути, за можливістю, універсальними і Braun Series 3 300BT Black з таким завданням справляється чудово! Потрійна система сіткового гоління з плаваючими (тобто рухомими) елементами з легкістю збриває навіть дуже пишну щетину начисто. Якщо ж ви вирішите злегка підправити лінію волосся у скронь або, наприклад, підрівняти бороду, скористайтеся змінними гребнями. Їх в базовій комплектації поставляється 5 різної довжини (від 1 до 7 мм.). Плюс знімна насадка-тример. Чохол, а також повний набір для стайлінгу з гребнями і змінний ріжучий блок завжди можна замовити окремо в розділі аксесуарів.

Максимальні можливості

Не залежить від мережі

Дана модель оснащена подвійною системою електроживлення. Вона може працювати як від мережі, так і від вбудованого акумулятора. Причому час максимальної роботи від акумулятора (30 хв.) цілком дозволяє ретельно і не поспішаючи виголитися. Тим більше, що повна зарядка потребує всього 60 хв. Але навіть якщо такої швидкості недостатньо, в «екстреній» ситуації можна задіяти «швидку» схему і всього за 5 хвилин зарядити акумулятор на один сеанс.

Не залежить від мережі

Please, enter a valid value

tehnopass