TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Телевізор Samsung UE24N4500AUXUA

Код скопійований Код: 37314
0.0 з 5.0
Діагональ екрана

24"

Підтримка Smart TV

з Smart TV

Роздільна здатність

1366x768

Особливі властивості

LCD телевізор (LED)

Вихідна потужність звуку, Вт

2х5

Платформа

Tizen

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Телевізор, з яким всі очікування виправдані

Якість HDR для більшої деталізації

Дивіться контент HDR з більш високою чіткістю і більш точною передачею кольору. Телевізор Samsung HD забезпечить ретельну деталізацію, навіть в найбільш яскравих і затемнених сценах.

Алгоритм Ultra Clean View 

Функція Ultra Clean View сприяє формуванню високоякісних і різких кадрів з найменшим спотворенням. Для цього задіяно спеціальний алгоритм, який аналізує початкове зображення. Насолоджуйтесь чітким і яскравим контентом на екрані.

PurColour для реалістичності передачі кольору

Оцініть різницю кольору з технологією PurColour. Дивіться улюблений контент з максимально природними кольорами, повністю занурюючись в перегляд. Оцініть точність відтінків на різних ділянках, насиченість яких повністю передає атмосферу кадру.

Micro Dimming Pro для локального затемнення

Наявність PurColour забезпечить відмінну видимість на самих різних ділянках екрану. Технологія поділяє кадр на блоки, аналізуючи контент на кожному з них і насичуючи деталі кольорами. Це дозволяє помітити всі подробиці фільмів, розгадуючи найскладніші детективи!

Система управління smart-TV

Інтелектуальна система управління для надзвичайної простоти і зручності. Використовуйте всі простори мережі Інтернет, щоб підібрати бажаний контент, вибирайте найкращі пропозиції провайдерів і самі керуйте процесом відтворення. Смарт-ТВ - сучасне рішення для перегляду телевізора.

Додатки SmartThings App для всіх пристроїв

Використовуйте SmartThings app, щоб зібрати в одну систему всі пристрої в будинку. Керуйте ними з різних екранів, встановивши програму на інші гаджети. Також TV підтримує функцію Screen Mirroring, з якою легко транслювати дисплей смартфона на великому екрані вашого ТВ.

Управляйте телевізором Samsung HD за допомогою смартфона

1)Встановіть і відкрийте SmartThings App для налаштування Smart TV.

2) Дані про мережу та акаунт Samsung Account будуть автоматично передані на ТВ з мобільного пристрою

3) Підберіть потрібну програму і додайте її в Smart Hub

4) На цьому встановлення завершено! Насолоджуйтесь переглядом з новим Smart TV!

Синхронізація контенту і обмін даними

Скористайтеся перевагами хмарного сервісу Samsung Cloud. Підключіть ваші smart-пристрої Samsung і насолоджуйтеся синхронізацією контенту. Тепер ви можете переглядати знімки найяскравіших моментів життя на великому і яскравому екрані ТВ Samsung HD.

Ще більше контенту і нової інформації

Поринайте в безмежний світ контенту, в якому немає кордонів і перешкод! 

TV Plus для найкращої якості фільмів

Використовуйте сервіс TV Plus для перегляду фільмів у найвищій якості! Чим краще якість контенту - тим сильніше враження від перегляду! Наповнюйте будинок атмосферою фільму, змінюючи звичне настрій.

Опція Steam Link для швидкості в іграх

Використовуйте телевізор Samsung HD для високої швидкості в іграх з режимом Steam Link. Тепер звична гра виглядає зовсім інакше, з мінімальною затримкою зображення і на великому екрані всі перемоги будуть вашими!

 

Please, enter a valid value

tehnopass