TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Телевізор Hisense 43A7GQ

0.0 з 5.0
Діагональ екрана

43"

Підтримка Smart TV

з Smart TV

Роздільна здатність

3840x2160

Особливі властивості

QLED-телевізор

Вихідна потужність звуку, Вт

2х10

Платформа

VIDAA U5.0

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Відкрийте для себе реальний світ з мільярдом кольорів

Передавання кольорів з використанням квантових точок

Квантові точки — проривна галузь у сфері наноматеріалів. Телевізори Hisense оснащені технологією, що дозволяє використовувати ці точки, щоб відтворювати на екрані більше мільярда кольорів. Всі переваги повного колірного діапазону і підвищений реалізм барв у вас на екрані.

Відчуйте яскравість реального світу

Широка колірна гамма

Передова оптика і технології збагачення кольору, якими оснащений цей телевізор, розширюють палітру і роблять кольори неймовірно реалістичними.

У 4 рази більше, ніж 2K

Роздільна здатність 4K

Побачте те, що випадало від вашого погляду, завдяки неймовірно чіткому зображенню, що в 4 рази перевершує якість Full HD.

Не пропустіть жодної деталі

Dolby Vision, HDR

Деталі у найсвітліших і найтемніших ділянках екрана залишаються помітними, що робить загальну картину ще більш динамічною.

Задоволення від звуку та зображення у кінематографічній якості

Технологія Dolby Atmos

Телевізори Hisense з технологією Dolby Atmos здатні підтримувати узгоджену роботу декількох динаміків, кожен з яких відтворює власний звук. Кожен куточок приміщення наповнюється звучанням, формуючи всеосяжне середовище справжнього 3D-кінотеатру. Поліпшений захист чіткості дозволяє почути навіть дихання акторів і шурхіт хутра тварин.

Пориньте в атмосферу справжнього стадіону

Спортивний режим і технологія Smooth Motion

Коли телевізор Hisense виявляє спортивний контент, він автоматично перемикається у відповідний режим, щоб створити ефект справжнього стадіону.

Перемагайте у кожній грі, позбувшись від затримок

Ігровий режим та ALLM

Режим автоматичного зменшення затримки (ALLM) здатний самостійно переводити телевізор в ігровий режим, щоб зводити затримку введення до мінімуму при підключенні ігрових пристроїв. Тому ігровий процес стає ще більш гладким.

Розумний телевізор, близький до досконалості

Операційна система VIDAA U5.0

VIDAA — це продуктивна та проста інтелектуальна система, яка здатна скоротити час завантаження і надати швидкий доступ до величезної кількості додатків, що зробить використання телевізора ще цікавішим.

Не треба кнопок, достатньо слова!

Голосове керування VIDAA

Для використання системи VIDAA не потрібні зовнішні пристрої і допоміжні приладдя. Шукаєте фільми або музику? Хочете дізнатися погоду? Просто скажіть про це системі!

Автоматичне підвищення якості певних сцен

Оптимізація зображення за допомогою ШІ

Технологія оптимізації зображення за допомогою ШІ у поєднанні з інтелектуальним розпізнаванням сценаріїв у реальному часі дозволяє миттєво захоплювати кожен кадр і кожен вхідний сигнал відео, а потім автоматично розпізнавати і оптимізувати налаштування якості зображення відповідно до конкретних вимог зображуваної сцени.

Покупка коштує грошей, але ваше здоров'я просто безцінне

Знижений рівень синього з сертифікатом TÜV

Навіть при довгому перегляді телевізор A7 від Hisense мінімізує шкоду для очей і захищає зір, скорочуючи частку яскраво-синього кольору. Це досягнення відзначене сертифікатом TÜV Rheinland.

Приємний перегляд при будь-якому освітленні

Покращений датчик навколишнього освітлення

Телевізор Hisense автоматично визначає рівень освітленості навколо себе і змінює налаштування, щоб забезпечувати оптимальну яскравість та контрастність незалежно від мінливого світу навколо. Влаштовуйтеся зручніше, розслабтеся і дозвольте телевізору самому зробити всю роботу.

Один телевізор для безлічі розваг

Широкі можливості підключення

Розширте межі своїх можливостей. Роз'єми HDMI та USB, зв'язок Wi-Fi та Bluetooth дозволять підключити до телевізора більше пристроїв і зовнішніх носіїв.

Please, enter a valid value

tehnopass