TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Телевізор Blaupunkt 43FE265

Код скопійований Код: 42586
0.0 з 5.0
Діагональ екрана

43"

Підтримка Smart TV

з Smart TV

Роздільна здатність

1920x1080

Вихідна потужність звуку, Вт

2х8

Платформа

Android TV

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

FullHD телевізор на офіційному Android TV

• Android TV 9.0 – популярні сертифіковані мультимедійні сервіси на великому екрані
• FullHD (1920х1080) – дозволяє повністю зануритися у ту що відбувається на екрані і не втратити суті подій.
• • Бездротові інтерфейси Bluetooth и WiFi – підключення до домашньої мережі WiFi та бездротових пристроїв ще ніколи не було таким простим
• Сервисы Google – інтелектуальні системи розумного будинку.

Фото 1 Blaupunkt 43FE265

Операційна система Android TV

Blaupunkt 43FE265 дозволяє дивитися на великому екрані онлайн-трансляції та відео із YouTube, встановлювати популярні сертифіковані програми із Google Play маркету, насолоджуватися улюбленими і популярними іграми на великому екрані. Офіційна підтримка і постійні оновлення операційної системи дозволяє користуватися телевізором із сучасними додатками.

Фото 2 Blaupunkt 43FE265Сервіси Google

Google Play Market
Тільки сертифіковані додатки в телевізорі Blaupunkt 43FE265. Максимум комфорту від використання додатків на великому екрані. Доступ до сервісів Megogo, Netflix і багатьох інших програм - простіше нікуди.
Google Assistant
Голосове управління домашніми пристроями екосистеми і пошуку контенту. Google Assistant перетворився на незмінного помічника у пошуку інформації та управління компонентами розумного будинку.
Chrome Cast
Трансляція відео, фото та музики із комп'ютера, телефону, планшета і сховищ медіа на великому екрані телевізора. Отримання доступу до свого контенту ще ніколи не було таким простим.

Фото 3 Blaupunkt 43FE265

Грайте разом з Android

Насолоджуйтесь одиночними і багатокористувацькими іграми як в онлайн, так і офлайн-режимах на телевізорі з діагоналлю 109 см.

Фото 4 Blaupunkt 43FE265

Бездротові інтерфейси Wi-Fi і Bluetooth

WiFi
Підключитися до домашньої бездротової мережі інтернет, що може бути простіше? Це зможе зробити навіть дитина. ТВ самостійно знайде усі доступні для підключення мережі, Вам залишається тільки ввести пароль і безмежні можливості всесвітньої павутини стануть доступні. Bluetooth
За допомогою Bluetooth з'єднання, під’єднайте навушники або ігрову гарнітуру, ігрову консоль, сумісний пульт дистанційного керування із підтримкою технології Bluetooth чи інших аксесуарі

Фото 5 Blaupunkt 43FE265

Ідеальне налаштування зображення для кожного режиму перегляду

Попередньо встановлені режими налаштувань зображення такі як «Кіно», «Спорт», «Музика» і т.д., оптимально підходять під відповідні сценарії використання так як мають найкращі налаштування кольору, контрастності та яскравості.

Фото 6 Blaupunkt 43FE265

Звукова система «оживляє»

Якісна звукова система дозволить отримати насолоду від твору у такому вигляді в якому його задумав і створив автор. А попередньо встановлені режими налаштувань звуку дозволять підібрати оптимальний режим для перегляду фільму, концерту або гри.

Фото 7 Blaupunkt 43FE265

Please, enter a valid value

tehnopass