TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Телевізор Akai UA43LEF1T2S

Код скопійований Код: 42568
0.0 з 5.0
Діагональ екрана

43"

Підтримка Smart TV

з Smart TV

Роздільна здатність

1920x1080

Вихідна потужність звуку, Вт

2х8

Платформа

Android TV

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Глибокі відтінки
43 " Akai UA43LEF1T2S Black - телевізор з потужним процесором від компанії Akai. Здатність оцифровувати дані кожну секунду своєї роботи робить можливим прояв поліпшеного кольору, контрасту і чіткості. Практично повна відсутність екранної рамки забезпечить вам ефект повної присутності і не буде відволікати. Для поліпшення розділової здатності використовується спеціальна технологія деталізації кадру.

Цифрове мовлення
43 " Akai UA43LEF1T2S Black має кілька видів цифрових тюнерів, необхідних для прийому цифрового мовлення. Сюди входить: Т2 ефірне мовлення з високою роздільною здатністю і багатоканальним аудіо, С кабельне мовлення в кабельних мережах, S і S2 - мовлення через супутник - найбільш просунутий і популярний з сучасних стандартів цифрового мовлення. Присутній також функція телетексту.

Технологічні можливості
43 " Akai UA43LEF1T2S Black має багато застосовних технологій, з якими пристрій працює на якісно високому рівні. Є система, що відповідає за якісну деталізацію кадру. Також ця технологія сприяє більш глибокому сприйняттю базових колірних відтінків, щоб створити максимально реалістичне зображення. Така система повністю контролює роботу екрану в плані якості FullHD, покращує рівень зображення.

Управління
Купити 43 " Akai UA43LEF1T2S Black можна за приємною ціною, товар знаходиться в середній ціновій категорії. Базою для роботи з контентом є операційна система Android на базі платформи Smart TV, яка з легкістю перемикається між вашими улюбленими програмами та розважальними платформами - Netflix, Disney, YouTube.

Please, enter a valid value

tehnopass