TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Сушильний автомат Samsung DV90TA040AE

Код скопійований Код: 41021
0.0 з 5.0
Тип сушильної машини

Барабанний апарат

Тип зливання води

Водозбірник
Каналізація

Максимальне завантаження білизни для сушки

9 кг

Клас енергоспоживання

А+++

Діапазон глибин, см

60

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Енергетична ефективність класу A+ з технологією теплового насоса

Економте гроші та захищайте довкілля, використовуючи менше електроенергії. Технологія теплового насоса пропонує енергоефективний, економний та бережливий спосіб сушіння одягу. Енергоефективність класу A+ означає, що використовується «холодоагент» замість електроенергії, щоб нагріти повітря, та переробляється тепле повітря, щоб уникнути марних витрат енергії.

Дверцята з можливістю перенавішування

Оберіть зручний для вас напрямок, у якому відкриватимуться двері з можливістю перенавішування. Завдяки цьому ви зможете організувати простір, а пральна машинка підійде до будь-якого планування кімнати, у якій вона знаходиться. Окрім того, під час відкривання двері не наштовхнуться на стіну! Оскільки двері прозорі, ви зможете перевірити, що всередині машинки, заглянувши туди.

Функція «Захист від зморшок»

Висушений одяг без зморшок, не користуючись праскою. Просто оберіть «Захист від зморшок», і після закінчення циклу сушіння машина періодично обертатиме барабан без нагрівання протягом певного часу (до 180 хвилин). Це запобігає занадто довгому перебуванню гарячого одягу в одному положенні, тому на тканині не утворюються складки.

Швидке сушіння, маленьке завантаження

Швидко висушіть одяг, який вам потрібен, як-от сорочку для роботи або футболку до школи. Цикл «Quick Dry 35’» дозволяє висушити 1 кг одягу за 35 хвилин. Використовуючи високу температуру, машина дозволяє висушити декілька одиниць одягу, тому вам доведеться чекати менше – просто висушіть потрібні речі тоді, коли вони потрібні.

Функція «OptimalDry»

Оптимізуйте ефективність сушіння без особливих зусиль! Функція «OptimalDry» використовує 3 датчики, щоб досягнути кращих результатів. Вона відстежує рівень вологості та підлаштовує час сушіння, тому прання завершується швидше, та при ньому використовується менше енергії. Окрім того, вона запобігає пошкодженню одягу та нагадує чистити теплообмінник.

Фільтр 2-в-1

Простота обслуговування та оптимізовані ефективність сушіння та безпека. Інноваційний фільтр 2-в-1 має двошаровий сітчастий фільтр. Отже, немає потреби у фільтрі теплообмінника, що полегшує обслуговування. Два сигнали нагадування також сповістять, коли фільтр та теплообмінник потребують очищення.

Please, enter a valid value

tehnopass