Огляд SSD-накопичувач Goodram PX600 2TB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (SSDPR-PX600-2K0-80)

Вражаючі швидкість та продуктивність
Твердотільний накопичувач Goodram PX600 з інтерфейсом передачі даних PCIe gen 4 x4 і флеш-пам'яттю 3D NAND забезпечує швидкість послідовного читання/запису до 5 000/4 200 Мб/с та дозволяє значно підвищити продуктивність ПК або ноутбука. Збільшена швидкість SSD-накопичувача забезпечує плавність роботи, швидкість відгуку системи, швидке завантаження ігор та програм, а також комфортне виконання будь-яких поточних завдань.
У рази швидше, ніж раніше
Goodram PX600 з PCIe gen 4 x4 має швидкість послідовного читання/ запису до 5 000/ 4 200 Мб/с, а це до 4 разів вище в порівнянні зі стандартами твердотільного накопичувача PCIe Gen3 і до 10 разів швидше, ніж у HHD-накопичувача. Накопичувач гарантує відмінний результат роботи з графічними та дизайнерськими програмами, включаючи моделювання та візуалізацію об'єктів, створення анімації та розробку ігор.

Переваги NVMe
Протокол передачі даних NVMe та використання технології 3D NAND забезпечують значне зниження затримки, що робить накопичувач Goodram PX600 набагато швидшим у порівнянні з SSD-накопичувачами на базі AHCI.
Ефективне тепловідведення
Щоб усунути проблему зниження продуктивності через перегрівання компонентів, в SSD-накопичувачі Goodram PX600 використовується спеціальний контролер, який ефективно керує напругою та контролює температурні викиди. Завдяки цьому забезпечується надійна стабільна робота накопичувача навіть за високих апаратних навантажень.


Гарантія надійної роботи
Твердотільний накопичувач Goodram PX600 виготовлений із ретельно відібраних високоякісних компонентів, він пройшов професійне багаторівневе тестування на кожному етапі виробництва, має заявлений час напрацювання на відмову 2 000 000 годин та забезпечений надійною гарантією терміном на 3 роки.