TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Соковитискач центробіжний Gorenje JC900E

Код скопійований Код: 41574
0.0 з 5.0
Тип

Відцентрова (центрифуга)

Потужність, Вт

900

Кількість швидкостей

2

Об'єм резервуара для макухи, л

1.5

Матеріал корпуса

Метал

Керування

Механічне

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Більше соку

Відцентрований соковитискач Gorenje JC 900 E з конічним механізмом відносно компактний і вдало доповнить парк кухонної техніки в кожному будинку. З широким завантажувальним отвором ви можете просто вимити фрукти і завантажувати їх цілком, а кришка над жолобом захищає від розбризкування або випадкового потрапляння сторонніх предметів в сік. Соковитискач легко розбирається для очищення, спеціальна щіточка дозволяє якісно очистити ситечко, а на корпусі зі сталі не залишаються плями навіть від яскравих овочів.

Фото 1 Gorenje JC 900 E

Висока продуктивність

Механічний тип управління – надійна і довговічна система. Соковитискач працює в двох швидкісних режимах, які ви можете змінювати в процесі роботи за допомогою поворотного перемикача. З потужністю двигуна 900 Вт і підбором оптимальної швидкості обертання ви отримаєте якісний прозорий сік з твердих овочів, м'яких фруктів і навіть зможете додати зелень. Система повітряного охолодження дозволяє працювати довше без вимушеної перерви.

Фото 2 Gorenje JC 900 E

З фруктів і овочів

Для приготування соку за допомогою Gorenje JC 900 E ви можете використовувати будь-які фрукти і овочі. Завдяки ситечку з хромонікелевої сталі воно залишається повністю нейтральним до кислоти і ви в режимі повної безпеки можете переробляти апельсини, грейпфрути, ківі, лимони та інші фрукти. Ємність для соку на 1 л пропонується в комплекті, кришка і спеціальний носик забезпечують їй вдале розміщення і виключають потрапляння сміття в сік.

Фото 3 Gorenje JC 900 E

Додаткові можливості

Вбудований резервуар для жмиху об'ємом 1,5 л і система автоматичного скидання проводить очищення на автоматичному рівні, позбавляючи вас від необхідності очищати сепаратор вручну. З системою крапля-стоп ви забезпечите максимальну чистоту робочого місця і збережете кожну краплю соку. З захистом від випадкового включення ви не запустите роботу механізму, коли Gorenje JC 900 E не до кінця зібрана.

Фото 4 Gorenje JC 900 E

Please, enter a valid value

tehnopass