Спершу бізнес, а потім розваги

SPARK 7 поєднує ідеально збалансовані форми та найкращі у своєму класі функції в одному привабливому корпусі.

Будьте пильні, адже він може прослизнути в найтоншу щілину

У ньому є все, чого вам хотілось: обтічний корпус і ще тонша талія. Чого ще можна бажати?

Модні кольори

Підкресліть свою життєрадісність і молодість за допомогою чотирьох стильних кольорів: синій вечір, зелена хвоя, чорний магніт, літня м’ята. Логотип SPARK, спеціально розроблений для молоді, дає змогу показати вашу індивідуальність.

Модний і розкішний

Хочете мати щось розкішне у своєму телефоні? У нас це є. Коли промінь світла потрапляє на екран, він заломлюється та створює діамантоподібну текстуру на панелі камери. Спробуйте SPARK — станьте зіркою.

Екран HD+ 6,5 дюйма з врізаною камерою Витончений дисплей

Ваше візуальне задоволення перейде на новий, більш витончений рівень. SPARK 7 має надвисоку роздільну здатність(720*1600)і великий екран(6.5 дюйма)для покращення перегляду. Ви просто повинні це побачити.

Подвійна інтелектуальна камера 16 МП. Більше деталей на ваших фото.

Новий інтелектуальний об'єктив освітлює темне середовище та полегшує швидку зйомку чудових портретів і сцен.

Відео з ефектом боке. Хто ж знав, що розмиті зображення можуть бути такими гарними?

Розкрийте свій талант кінооператора та знімайте фільми, як справжній професіонал. У відео з ефектом боке виділяється портрет і розмивається фон. Це робить відео схожими на кіно. (Ця функція доступна лише в моделі 64+4ГБ/ 128+4ГБ).

Зйомка посмішки. Отримайте ідеальні знімки.

Функція інтелектуального портрета аналізує обличчя та робить фото, коли помічає посмішку. Ви ніколи не пропустите ідеальний кадр.

Сповільнена зйомка. Станьте героєм власного фільму.

Зйомка зі швидкістю 120 кадрів/с дає змогу отримати плавне та чітке сповільнене відео. Автоматичне виявлення блиску та постійний аналіз кадру зроблять навіть найдинамічніші відео та спортивні кадри блокбастером.

Коригування документів. Не залишиться жодної помилки.

Не турбуйтеся про проблеми з читанням документів. Функція коригування документів підтримує відображення й анотації в реальному часі, а також автоматичне повертання розповсюджених електронних екранів, документів, книг і візитних карток за допомогою камери.

Малий, але потужний

Завдяки восьмиядерному процесору ви отримаєте плавну анімацію, швидке завантаження додатків і чіткі фото. Невеликий процесор може забезпечити неймовірну потужність.

Акумулятор ємністю 5000 мA*год

Ви вірите, що мобільний телефон може перебувати режимі очікування майже 30 днів? SPARK 7 робить це. Вам більше не доведеться в паніці бігати, шукаючи зарядний пристрій. Завдяки надпотужному акумулятору SPARK 7 завжди перебуває в режимі очікування.

128 + 4 ГБ Робота без зависань

Якщо у вас постійно з’являється повідомлення «Сховище майже заповнене» або виникають затримки зображення на екрані, у нас є рішення. Більше не буде зависань, надокучливих повідомлень і спалахів гніву.

NFC. Безконтактна оплата.

Завдяки технології NFC, SPARK 7 забезпечує безпечне виконання будь-яких платежів.

Спільний доступ означає турботу

Щастя, розділене з близькими, помножується. Завдяки спільному доступу до аудіо через Bluetooth 2.0 ви можете залучити до своєї радісної події ще більше людей. Тепер вечірка може початися де завгодно й коли завгодно, а ваші друзі та родичі зможуть долучитися до гучної музики та веселого свята.

Автоматична темна тема "Лагідна ніч"

З настанням ночі нам не потрібне різке яскраве світло. Коли все навколо темніє, екран телефона також темніє. Наприкінці дня більше не хочеться бачити яскраве світло, лише ніжне й лагідне світіння, як відтінки вашої ночі.

Миттєвий показ чату. Більше не доведеться переходити між додатками.

Ви все ще переходите між додатками, коли отримуєте повідомлення? Відтепер вам не потрібно виходити з додатка.

Відеопомічник. Помічник у перегляді фільмів.

Уявіть, що ви переглядаєте відео на телефоні. Ви захоплені, у вас перехоплює подих, ви повністю занурились у нього. І раптом… хтось телефонує. Усе летить шкереберть. Але тепер у вас є спеціальний помічник, який зможе пріоритизувати всі завдання. Це чудовий інструмент.

App Twin. Два — краще, ніж один.

Для сучасної, обізнаної в технічних питаннях молоді нормальним є використання кількох соціальних мереж. Отже, представляємо App Twin — простий інструмент, який допоможе керувати соціальною активністю. З його допомогою ви зможете одночасно підтримувати два облікові записи в соціальних мережах, а також швидко та просто переходити між ними.