Приголомшливий іззовні й неймовірний усередині

6.52-дюймовий екран з виїмкою

Великий екран з діагоналлю 6.52 дюйма, матриця IPS з виїмкою, співвідношення сторін 20 : 9, роздільна здатність 720 × 1600, яскравість 480 ніт, щільність пікселів 269 пікселів на дюйм — завдяки цим характеристикам зображення стає ширшим і чіткішим, ефект присутності посилюється, досягається більший контраст кольорів, і переглядати зображення тепер значно цікавіше.

 

Акумулятор ємністю 5000 мА*год

Великий акумулятор на 5000 мА*год з інтелектуальною технологією енергозбереження завжди задовольнять ваші щоденні потреби в енергії. Користуйтеся смартфоном іще довше між заряджаннями.

 

Камера зі ШІ, високотехнологічна фотографія

Подвійна камера зі ШІ 13 Мп

13 Мп, об’єктив з апертурою F/1.8 + об’єктив зі ШІ + оновлені алгоритми ШІ — це потужніша подвійна камера зі ШІ. Значно поліпшено деталі та якість усього зображення. Подвійний задній спалах заповнює світлом темне середовище, щоб забезпечити кращі умови фотографування. Візьміть SPARK 6 Go, збережіть більше пам’ятних моментів.

Інтелектуальне розпізнавання умов зйомки зі ШІ

Коефіцієнт розпізнавання 95 % і 18 різних умов зйомки: інтелектуальна камера розпізнає вміст і підбере потрібні колірні чи світлові ефекти для фотографії. Робити приголомшливі стало фото ще простіше.

 

Ефект боке для тла

Оновлений ефект боке забезпечує обробку найменших деталей навколо портрета чи предмета ще точніше й ретельніше. Завдяки куту огляду 78° у кадр потрапляє більше об’єктів знімання. Значно поліпшено можливості обробки складних сцен і точність розмиття.

Чотирикратне цифрове збільшення зображення

Основний об’єктив на 13 Мп забезпечує чотирикратне цифрове збільшення. Збільшуйте й збільшуйте: дрібниці на зображенні будуть такими ж чіткими й оригінальними, як справжні. Завдяки великій діафрагмі F/1.8 уночі можна захопити більше світла й обробляти тонкі деталі зображення.

 

HDR зі ШІ

Оригінальні алгоритми ШІ проявляють затемнені частини зображення й обробляють освітлені фрагменти без надмірної експозиції. Усі найменші деталі в кадрі роблять портрет яскравішим і природнішим.

 

Фронтальна камера 8 Мп

З оновленою камерою на 8 Мп, об’єктивом з апертурою F/2.0 і ретельно продуманим алгоритмом розпізнавання обличчя ви збережете ще більше захопливих моментів свого життя. Спалах для селфі зі ШІ ідеально налаштовує яскравість відповідно до умов оточуючого середовища.

 

Інтелектуальний режим ретушування

Ефект ретуші зі ШІ та 6 рівнів ретушування додають природні зміни до ваших зображень. Не потрібно звертатися до спеціалістів з макіяжу. Режим ретуші зі ШІ зробить для вас свою справу професійно.

 

Подвійне розблокування зі ШІ

Розумніший і швидший доступ до телефона. Для розблокування телефона за допомогою функції Face Unlock 2.0 витрачається якихось 1.23 с. Підтримка функції підсвічування екраном для швидшого розблокування за поганого освітлення. Завдяки технології розпізнавання заплющених очей можна не хвилюватися, що хтось розблокує телефон, коли ви спите або закриваєте очі. Інтелектуальний датчик відбитків пальців дозволяє не лише швидко розблокувати телефон за 0.31 с, а ще й отримати швидкий доступ до прийняття й запису викликів, фотографування та вимкнення будильника.

 

Приємніша взаємодія

Доступ до аудіо через Bluetooth: добрі друзі, діліться вмістом

Відкрити Bluetooth і підключитися до кількох динаміків Bluetooth або безпроводових навушників Bluetooth чи двох навушників TWS одночасно — це реально? Зі SPARK 6 Go усе це можливо! Тепер можна насолоджуватися стереозвуком з ефектом присутності й доводити вечірку до кульмінації. Діліться гарною музикою чи улюбленими фільмами з друзями. Любити означає ділитися.

*Для кращого звучання рекомендується підключати не більше трьох динаміків Bluetooth одночасно. 

 

Продуктивність пам’яті

Внутрішня пам’ять на 64 ГБ надає більше місця для збереження потрібного вмісту. Завдяки оперативній пам’яті на 3 ГБ і процесору з ядром Octa програми працюють плавніше та стабільніше. Грати в ігри тепер швидше й цікавіше.

 

HiOS 6.2, оптимальне мобільне життя

HiOS 6.2 забезпечує більш інтелектуальну й зручну взаємодію з користувачем. Нова темна тема вже доступна для SPARK 6 Go. Вона зменшує подразнення очей та заощаджує заряд акумулятора. Спільний доступ до Wi-Fi / Social Turbo / смарт-панель / Whatsapp Status Rescuer та інші функції удосконалено та оновлено. Насолоджуйтеся роботою ОС з підвищеним ступенем інтерактивності.

 

Стильний тонкий дизайн

Завдяки глянцевій поверхні та красивому малюнку гра світла й тіні стає більш захопливою під час зміни освітлення. Із захисним склом 2.5D та корпусом 3D тримати пристрій дуже зручно.

*Доступні кольори: блакитна вода / крижаний гагат / таємничий білий.

 

Функція фотографування в режимі Slow Motion на 120 кадрів

SPARK 6 Go підтримує фотографування в режимі Slow Motion на 120 кадрів. Знімати й редагувати рух ще ніколи не було так легко. Знімайте більше свіжих епізодів для цікавого відео.