TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Смарт-годинник Haylou LS04 RS3

Код скопійований Код: 42691
0.0 з 5.0
Тип

Розумний годинник

Для кого

Унісекс

Сумісна ОС

Android
iOS

Діагональ дисплея

1.2"

Версія Bluetooth

5.0

Ємність акумулятора

230 mAh

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Ваш персональний асистент Haylou

Смарт-годинник Haylou LS04 забезпечує цілодобовий моніторинг вашого самопочуття і здатен працювати до трьох тижнів на одному заряді. Великий AMOLED HD-дисплей з індивідуальними циферблатами поміщає багато актуальної інформації. Вбудовані датчики високої точності відстежують показники фізичної активності, які зберігаються для аналізу і порівняння в фірмовому додатку. Попередньо встановлені режими тренувань допомагають домагатися кращіх результатів під час тренувань в приміщенні і на відкритому повітрі.

Фото 1 Haylou LS04 (RS3)

Фото 1 Haylou LS04 (RS3)

Сучасний дизайн

Елегантний лаконічний дизайн Haylou органічно поєднується з різними стилями в одязі. AMOLED HD-дисплей, корпус з алюмінієвого сплаву з двома кнопками, м'який і міцний силіконовий ремінець - годинник виглядає стильно й елегантно і доречний як з діловим костюмом, так і з повсякденним стилем.

Фото 2 Haylou LS04 (RS3)

Вибір циферблатів

Годинник з настроюваною функцією циферблата дозволяє вибрати будь-який циферблат з величезної кількості варіантів, доступних в додатку. Вибір циферблатів в додатку постійно розширюється, щоб ви могли зробити ваш годинник Haylou LS04 унікальним, несхожим на інші.

Фото 3 Haylou LS04 (RS3)

Вимірювання SpO2

Насичення крові киснем (SpO2) - важливий показник вашого здоров'я. Haylou LS04 стежить за рівнем SpO2, щоб надати вам повну картину про процеси, що відбуваються у вашому організмі.

Фото 4 Haylou LS04 (RS3)

На сторожі здоров'я

Розумний годинник Haylou LS04 оснащений вдосконаленим сенсором, який з медичною точністю стежить за частотою скорочення серцевого м'яза і повідомляє про відхилення від норми. Автоматичний моніторинг сну визначає фази сну і їх тривалість. Програма аналізує отримані дані і надає підсумкову інформацію, за допомогою якої можна підвищити якість нічного відпочинку. У стресових ситуаціях годинник пропонує зробити дихальні вправи, щоб розслабитися. Нагадування про необхідність проведення спортивної розминки допоможуть уникнути втоми на сидячій роботі.

Фото 5 Haylou LS04 (RS3)

Висока точність GPS

Завдяки вбудованому GPS датчику з низьким енергоспоживанням ви зможете відслідковувати маршрути пробіжок і точно визначити своє місце розташування в будь-який момент часу. З постійно включеним GPS годинник працює до 21 години.

Фото 6 Haylou LS04 (RS3)

Персональний фітнес-помічник

Смарт годинник Haylou LS04 виконує функцію фітнес-трекера і відстежує показники вашої фізичної активності. Годинник має 14 вбудованих спортивних режимів, він з високою точністю вимірює пройдену дистанцію, час і швидкість пересування, а також підраховує витрачені калорії і кількість пройдених кроків. Haylou допоможе виробити корисні звички і вести активний спосіб життя.

Фото 7 Haylou LS04 (RS3)

Водонепроникність 5 АТМ

Годинник Haylou LS04 витримуює занурення під воду на глибину до 50 метрів, тому ви можете не знімати його під час тренувань в басейні.

Фото 8 Haylou LS04 (RS3)

До 21 дня автономної роботи

Годинник Haylou LS04 працює в базовому режимі до 21 дня без підзарядки. У режимі щоденного використання при включених моніторингу сну і серцевого ритму годинникові знадобиться підзарядка через 12 днів носіння.

Фото 9 Haylou LS04 (RS3)

Інформація під контролем

Вам не обов'язково тримати смартфон під рукою, щоб стежити за дзвінками і повідомленнями. На екран Haylou LS04 виводиться інформація про повідомлення і дзвінки, що надійшли. Годинник повідомляє про досягнуту мету, дозволяє керувати музикою, нагадує про тривале сидіння на місці, допомагає швидко знайти смартфон, попереджає про низький заряд батареї, виконує функцію будильника і не тільки.

Фото 10 Haylou LS04 (RS3)

Please, enter a valid value

tehnopass