063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00

  • Вихідний - неділя


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Прально-сушильна Samsung WD70T4047CE

Код скопійований Код: 42778
0.0 з 5.0
Тип пральної машини

З фронтальним завантаженням
Прально-сушильні

Максимальне завантаження білизни

7 кг

Максимальна швидкість віджимання

1400 об/хв

Тип двигуна

Інверторний

Клас енергоспоживання

А

Діапазон глибин, см

55

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Сила піни

Технологія Eco Bubble

Забезпечте ефективне прання ваших речей, навіть якщо використовуєте цикл із низькою температурою. Технологія Eco Bubble перетворить засіб для прання на пишну піну, яка ретельно проникає вглиб тканини та ефективно усуває забруднення, скорочуючи витрати ресурсів та захищаючи тканину від зайвого тертя*.

**За підсумками лабораторних досліджень згідно з умовами Springboard Engineering. При випробуваннях застосовувалися контрольні смужки EMPA у звичайному розчині для прання та з активною технологією Eco Bubble.

Технологія очищення повітрям

Режим Air Wash

Використовуйте функцію Air Wash, щоб освіжити одяг або нижню білизну без прання. Система забезпечує подачу гарячого повітря на барабан, який ефективно усуває запахи. Ваші речі завжди пахнуть свіжістю, ніби їх щойно випрали і висушили.

Гігієнічна обробка парою

Очищення за допомогою пари

Забезпечте глибоке очищення ваших речей, обробляючи їх за допомогою пари. Функція гігієнічної обробки потоком вологого гарячого повітря підвищує ефективність прання, навіть якщо ви не використовуєте попереднє очищення. Пара надходить у барабан з нижньої частини, тому ретельно проникає між волокнами тканини*. Завдяки цьому, ви легко можете усунути застарілі плями, майже 100% мікроорганізмів та алергенів.

*Результати отримані після випробувань у лабораторіях Intertek. Усуває 99,9% відомих видів мікроорганізмів, включаючи Staphylococcus aureus (Золотистий стафілокок) та Escherichia coli (Кишкову паличку). У деяких випадках результат може бути іншим. Згідно з даними British Allergy Foundation (Британського фонду боротьби з алергією), після випробування циклу гігієнічної обробки речей пором. Нейтралізує алергени побутового пилового кліща.

Надійний двигун

Цифровий інверторний двигун

Пральна машина заснована на цифровому інверторному двигуні, який забезпечує підвищену надійність. У електромоторі такого виду використовуються магніти, які дозволяють посилити потужність та вимагають менше ресурсів*. Завдяки цьому модель генерує менше шуму і споживає мало енергії, а термін служби такого мотора підкріплюється тривалою гарантією від виробника**.

*У порівнянні з моделями пральних машин з універсальним двигуном.
**Пральна машина удостоєна сертифікацією Verband Deutscher Elektrotechniker (Асоціацією електричних, електронних та ІТ у Німеччині) 23-річної довговічності. На двигун розповсюджується 10-річна гарантія від виробника. Фактичний термін залежить від особливостей використання.

Проста підтримка чистоти пральної машини

Система "Очищення барабана+"

Зберігайте первозданну чистоту внутрішньої поверхні барабана та дверцят, не докладаючи до цього зусиль. При запуску функції "Очищення барабана+" пральна машина без миючих засобів усуває майже 100% мікробів, що спричиняють запахи. Подаючи воду під високим тиском і обертаючи барабан на максимальних обертах, машина легко усуває бактерії та бруд біля ущільнювача дверцят. До того ж, у разі потреби запуску очищення машина автоматично повідомить вас про це*.

*Дані лабораторії Intertek. Машина виводить повідомлення про необхідність очищення через 40 робочих циклів.

Підтримка чистоти лотка

Ящик StayClean

Пральна машина не тільки забезпечить ефективне очищення речей, але й допоможе вам скоротити витрати на прання. Лоток StayClean Drawer завжди залишається чистим, а ви можете бути впевнені у ефективному використанні прального порошку чи гелю. Спеціально розроблена система полоскання лотка забезпечує ретельне очищення ємності, завдяки чому контейнер завжди залишається чистим, а засіб використовується за призначенням.

Технологія високоефективного прання

Функція Bubble Soak

Досягайте бездоганної чистоти ваших речей, навіть якщо на них є істотні забруднення. Функція Bubble Soak допоможе усунути різні плями, які у звичайному циклі можуть не повністю відпрати. Наприклад, можна видалити сліди від макіяжу, чаю, трави або крові, не використовуючи для цього агресивних засобів і не витрачаючи час на ручну обробку. Пральна машина замість вас очистити речі, насичуючи тканину пишною піною та ефективно видаляючи забруднення*.

*Протестовано з урахуванням вимог стандарту IEC 60456 при завантаженні 8 кг.

Please, enter a valid value