TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина Samsung WW80AAS22AE

Код скопійований Код: 42642
0.0 з 5.0
Тип пральної машини

З фронтальним завантаженням

Максимальне завантаження білизни

8 кг

Максимальна швидкість віджимання

1200 об/хв

Тип двигуна

Інверторний

Клас енергоспоживання

А+++

Діапазон глибин, см

45

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Унікальна технологія прання
Пральна машина від лідера ринку Samsung WW80AAS22AE може здивувати своїми хитрощами навіть досвідчених користувачів. Інженери компанії завжди знали, як домогтися результату з мінімальними витратами. Тому дана модель може продемонструвати сукупність досягнень компанії. Одна з унікальних технологій прання, яка застосовується в даному екземплярі, - це EcoBubble генератор. Витончене технологічне рішення, яке полягає в особливій системі спінювання води і миючого засобу, дозволить вам отримати ідеально чисту білизну навіть при пранні в холодній воді. Та й миючого засобу потрібно менше. У наявності пряма економія.

Система боротьби з плямами
Часто прання білизни завершується, і ми з прикрістю виявляємо на поверхні тканини плями, які не вдалося відіпрати звичайним способом. Вдаватися до очищувачів і відбілювачів? Але це не дуже корисно для тканини. Та й прання доведеться запускати ще раз. Пральна машина Samsung WW80AAS22AE знає рецепт, як отримати чистоту без додаткових зусиль. Технологія Bubble Soak легко впорається із забрудненнями будь-якого типу. Адже обробка полягає в особливому типі впливу активними бульбашками. Тканина поміщається в такий розчин, де обробка займає мінімальну кількість часу і приносить ефект з будь-яким типом тканини. Забруднення руйнуються фізично і відходять від волокон тканини.

Надійна робота
Система VoltControl вже стала візитною карткою техніки компанії. Пральна машина Samsung WW80AAS22AE не стала винятком. Захист від перепадів напруги особливо актуальний в тих регіонах, де з постачанням електроенергії бувають складності. Стабілізатор вирівнює рівень напруги до допустимого рівня, щоб ані двигун, ані чутлива електроніка не постраждали.
 

Please, enter a valid value

tehnopass