063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина Samsung WW70R62LATXD

Код скопійований Код: 42644
0.0 з 5.0
Тип пральної машини

З фронтальним завантаженням

Максимальне завантаження білизни

7 кг

Максимальна швидкість віджимання

1200 об/хв

Тип двигуна

Інверторний

Клас енергоспоживання

А+++

Діапазон глибин, см

45

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Додавайте речі в будь-який час циклу

Не турбуйтеся, якщо, вже запустивши прання, ви раптом знайдете загублену шкарпетку або зрозумієте, що треба випрати ще сорочку. Дверцята Add Wash™ дозволять вам просто і швидко додати речі або мийний засіб після початку прання. Ви також можете додати в машину випрану вручну білизну, яку потрібно прополоскати або висушити.

Прання з системою штучного інтелекту (ШІ)

Ви можете більш ефективно використовувати свою пральну машину. Система з використанням штучного інтелекту (ШІ) Bixby підвищує ефективність роботи, спираючись на дані про взаємодію з користувачем. Функція «Рецепти прання» порадить найліпші цикли прання. «Планувальник прання» оптимізує графік прання. «Майстер HomeCare» дозволяє проводити усунення несправностей у віддалений спосіб.*

Сила бульбашок

Заощаджуйте гроші та захищайте свій одяг. Технологія Eco Bubble™ забезпечує ефективне — і дбайливе — прання навіть за низьких температур. Засіб для прання перетворюється на бульбашки, які швидко проникають у тканину й легко виводять забруднення, захищаючи тканину, зберігаючи її текстуру та заощаджуючи енергію.

Супершвидкість

Скоротіть час прання та отримайте чистіший одяг. Просто виберіть функцію «Супершвидкість», щоб випрати повністю завантажену машину всього за 49 хвилин. Технологія Eco Bubble™ забезпечує потужне очищення, а час полоскання скорочується завдяки поєднанню швидкого розпилення з дизайном барабана Swirl+ і прискоренням швидкості обертання.

AquaProtect

Захистіть свою підлогу та оселю від випадкового пошкодження із системою виявлення протікань AquaProtect. Вона розміщується під машиною і виявляє невеликі сліди води. У разі появи протікання система негайно припиняє цикл прання, зливає воду та видає повідомлення про помилку. Таким чином, вона зберігає вас у безпеці та дозволяє уникнути потенційних збитків.

Очищення парою

Забезпечте свій одяг дійсно глибоким і гігієнічним очищенням за допомогою пари. Цикл «Пара» покращує якість прання без попередньої обробки речей. Пара випускається з дна барабана, ретельно насичуючи всі речі. Це усуває застарілий бруд і 99,9 % бактерій та алергенів.

Очищення барабана ЕКО+

Підтримуйте чистоту всередині пральної машини. Режим очищення барабана ЕКО видаляє з барабана бруд і бактерії, що викликають запах. Вам не потрібен агресивний чи дорогий мийний засіб, оскільки в цьому режимі використовується комбінація замочування, полоскання та високошвидкісного обертання. А ще машина повідомлятиме вас, коли необхідно провести очищення.

Лоток StayClean Drawer

Припиніть марнувати мийний засіб та уникайте набридливого чищення висувного лотка. Лоток StayClean Drawer забезпечує змивання більшої частини прального засобу спеціально розробленою системою промивання водою. Таким чином, в лотку залишається менше невикористаного прального засобу, й він залишається чистим і гігієнічним.

Цифровий інвертор

Насолоджуйтеся підвищеною енергоефективністю, зниженим рівнем шуму та тривалою службою. В технології цифрового інвертора використовуються сильні магніти для збільшення потужності, але такий пристрій працює тихше і споживає менше енергії, ніж універсальний електродвигун. Це забезпечує більшу довговічність, що додатково підкріплюється 10-річною гарантією.

Функція Super Rinse+

Насолоджуйтеся кращим промиванням під час прання. За рахунок використання додаткового об'єму води та високої швидкості обертання барабана в білизні залишається менше залишків засобу для прання. Таким чином, ваш одяг буде чистішим і безпечнішим для носіння, якщо у вас чутлива шкіра.

Система діагностики Smart Check

Уникайте витрат і незручностей у разі поломки пральної машини. Функція Smart Check — це система автоматичного моніторингу помилок, яку можна використовувати через застосунок на смартфоні*. Вона на ранній стадії виявляє і діагностує помилки та пропонує прості рішення для їх усунення, заощаджуючи ваш час і гроші на ремонт.

Система Volt Control

Захистіть пральну машину від пошкоджень через перепади напруги. Система Volt Control захищає від будь-яких електричних пошкоджень через нестабільну напругу. Вона визначає надмірне підвищення напруги й автоматично відключає машину від джерела живлення, подовжуючи її термін служби.

Для використання потрібен обліковий запис Samsung і пристрій під керуванням Android чи iOS. Необхідне підключення Wi-Fi. Користувач несе повну відповідальність за будь-які можливі наслідки, зокрема (але не обмежуючись) будь-які збитки або шкоду, які можуть виникнути через неправильну інформацію, надану ним. Рекомендований цикл прання ґрунтується тільки на часі та може не відповідати типу тканини або рівню забрудненості речей.

Please, enter a valid value