063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина Samsung WW60A4S00CE

Код скопійований Код: 42739
0.0 з 5.0
Тип пральної машини

З фронтальним завантаженням

Максимальне завантаження білизни

6 кг

Максимальна швидкість віджимання

1000 об/хв

Тип двигуна

Інверторний

Клас енергоспоживання

А+++

Діапазон глибин, см

45

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Samsung WW60A4S00CE

The WW4100A is installed in the kitchen cabinet. It goes well with the compact yet luxurious mood.

Довготривала продуктивність

Цифровий інвертор

Насолоджуйтеся підвищеною енергоефективністю, зниженим рівнем шуму й тривалістю роботи. У технології цифрового інвертора використовуються сильні магніти для збільшення потужності, але такий пристрій працює тихіше* і споживає менше енергії, ніж універсальний електродвигун. Він також має найбільшу тривалість служби у галузі** і 10-річну гарантію.

Digital Inverter Motor, drum and water stream spins fast. WW4100A has 10 years warranty on the direct drive motor and also VDE certified on march 2018 for 3 phases BLDC Motor 5,064 cycles (23-years life time).

* Зазвичай зниження рівня шуму становить 5 дБа і 3 дБа для циклів прання та віджиму відповідно. Згідно з даними для моделі F500 (8 кг, 1400 об/хв, WF80F5E5P4W з електродвигуном із цифровим інвертором) і моделі Vistula (8 кг, 1400 об/хв, WF1804WPC з універсальним електродвигуном), наведеними на етикетці енергоефективності електричного побутового приладу. ** Асоціацією електричних, електронних та інформаційних технологій у Німеччині («Verband Deutscher Elektrotechniker», «VDE») надано сертифікат тривалості служби 23 роки. Фактична тривалість служби може відрізнятися і залежить від середовища використання.

Тривала служба

Нагрівальний елемент Ceramic Heater+

Використовуйте пральну машину довше з нагрівальним елементом Ceramic Heater+. Запатентована конструкція* має покриття з унікального антиадгезійного матеріалу з мікроструктурою, що забезпечує зменшене утворення накипу**, який пригнічував би тепловіддачу. Завдяки цьому нагрівальний елемент працює набагато довше.

Unlike conventional heater, the Ceramic Heater+ is coated with a material that reduces the limescale build-up that suppresses the thermal conductivity, so it performs better and much longer without any maintenance issue.

* Номер патентної заявки: 10-2012-0029920 в Кореї, Китаї, Європі, США. ** Тестування проводилися на нагрівальному елементі Ceramic Heater+ порівняно зі звичайним нагрівальним елементом у моделі WF60F4E0N0W/ET. Результати тестування засновані на незалежній перевірці зміни маси нагрівача в жорсткій воді.

Очищення залишків миючих засобів

Лоток StayClean Drawer

Припиніть марнувати пральний засіб та уникайте набридливого чищення висувного лотка. Лоток StayClean Drawer забезпечує змивання більшої частини прального засобу спеціально розробленою системою промивання водою. Таким чином, у лотку залишається менше невикористаного прального засобу, й він залишається. 

When the StayClean Drawer opens, light starts to glitter and reveals a clean inside view.

Інтенсивне видалення плям

Bubble Soak

Функція Bubble Soak дозволяє видаляти різні види стійких плям натисканням лише однієї кнопки. Одяг ретельно замочується в активних бульбашках та ефективніше просочується розчином, тому будь-які забруднення і плями руйнуються і видаляються значно ефективніше*.

Intensive cleaning removes any kinds of tough stains and bacteria in the most effective ways. Clothes with specks of dirt and stains are soaked in bubbles and become loosen easily.

* Випробувано за стандартом IEC 60456 в 5-ї редакції при 8 кг завантаження і з використанням технології прання Bubble Soak (WF80F5E5U4).

 

Please, enter a valid value