TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина Samsung WW10T754CBH

Код скопійований Код: 42655
0.0 з 5.0
Тип пральної машини

З фронтальним завантаженням

Максимальне завантаження білизни

10.5 кг

Максимальна швидкість віджимання

1400 об/хв

Тип двигуна

Інверторний

Клас енергоспоживання

А+++

Діапазон глибин, см

60

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Пральна машина Samsung WW10T754CBH/UA з унікальною технологією EcoBubble забезпечує бездоганну чистоту білизни навіть при пранні в холодній воді. Потужний генератор піни в процесі роботи сприяє розщепленню миючих засобів на найдрібніші фракції, забезпечуючи спрямований потік ефективних бульбашок з порошку, які активно проникають в саму товщу тканини і вимивають навіть застарілі плями.

Додайте будь-яку річ під час прання

Спеціальний люк дозволить додати випадково забуту брудну річ, що істотно полегшує роботу господині і позбавляє від скупчення білизни. Щоб додати пару зайвих сорочок, всипати порошок або влити ополіскувач, відкрити додаткові дверцята можна, якщо температура всередині камери не перевищує 50 градусів, що попереджає отримання опіків і травм. Через люк можна заздалегідь витягнути потрібний предмет одягу, щоб швидко обполоснути і просушити річ.

Фото 2 Samsung DV90T8240SH/UA

Прання 39 хвилин

Спеціальний прискорений цикл підготує білизну в найкоротші терміни. Менше 40 хвилин знадобиться Samsung WW10T754CBH/UA, щоб відіпрати і віджати одяг, що особливо актуально, коли на рахунку кожна хвилина. Оперативне прання і якісне, інтенсивне віджимання позбавляють речі від бруду і зайвої вологи, скорочуючи час на подальшу сушку.

Фото 3 Samsung DV90T8240SH/UA

Завжди чистий лоток

Особлива конфігурація контейнера завантаження миючих засобів сприяє його повному спустошенню. Унікальна технологія подачі води в лоток гарантує абсолютне вимивання порошків, рідин і гелів, за рахунок чого всередині ємність завжди залишається порожньою. Такий підхід попереджає розвиток хвороботворної мікрофлори і істотно полегшує догляд за технікою.

Фото 4 Samsung DV90T8240SH/UA

Гігієнічне очищення

Бездоганна свіжість і чистота речей забезпечена завдяки глибокій дезінфекції потужними струменями пари. Навіть без попереднього замочування дитячий одяг та постільна білизна відпираються і додатково дезінфікуються від пилу, бактерій і хвороботворних вірусів. Нижня подача струменів пари гарантує ретельну і повну обробку кожного сантиметра тканини, знищуючи до 100 відсотків алергенів.

Тихіше і економічніше

Двигун інверторного типу оптимізує роботу Samsung WW10T754CBH/UA, знижуючи рівень споживання води і електрики, з одночасним підвищенням якості прання. Відсутність в збірці традиційних щіток і наявність пари потужних постійних магнітів, забезпечує тиху і плавну роботу механізмів зі зниженим рівнем вібрацій, позбавляючи домочадців від дискомфорту в процесі експлуатації.

Фото 7 Samsung DV90T8240SH/UA

На 50% менше часу

Запатентована технологія QuickDrive дозволяє помітно заощадити час, не втративши в якості прання. Завдяки особливій динамічній техніці прання, всередині барабана забезпечені додаткові струмені води під різними нахилами до вмісту, що сприяє посиленій подачі чистячої піни. Витрата напруги скорочується на 20%, одяг відпирається делікатно і ефективно, і в два рази швидше.

Фото 8 Samsung DV90T8240SH/UA

Ефективне видалення плям

Samsung WW10T754CBH/UA підтримує 22 автоматичні програми прання, серед яких представлені як традиційні цикли, так і специфічні функції. Так, потужний режим «інтенсивне замочування» забезпечує ефективне прання навіть дуже брудного одягу. Функція «захист від дітей» дозволить заблокувати панель керування від стороннього втручання, а «відкладений старт» – запустити машину в потрібний час.

Please, enter a valid value

tehnopass