TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина LG F2J6HSR1W

Код скопійований Код: 41776
0.0 з 5.0
Тип завантаження

З фронтальним завантаженням

Максимальне завантаження білизни

7 кг

Максимальна швидкість віджимання

1200 об/хв

Тип двигуна

Інверторний

Клас енергоспоживання

А+++

Діапазон глибин, см

45

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Економія ресурсів з Inverter Direct Drive™*

Пральні машини LG обладнані двигуном із прямим приводом із системою Inverter Direct Drive™. Інвертор надійніший і довговічніший, оскільки не містить деталей, які швидко зношуються. Такий двигун більш раціонально використовує електроенергію й заощаджує ресурси.

Фото 1 LG F2J6HSR1W

*Iнвертер Дайрект Драйв

Ідеальне прання будь-якої тканини з 6 Motion™*

Технологія 6 Motion™ — це шість різних схем руху барабана, які забезпечують максимально делікатне та ефективне прання. Складні забруднення видаляються без слідів, а одяг не пошкоджується.

Ідеальне прання будь-якої тканини з 6 Motion™*4

*6 Моушн

Безшумна робота. Періть навіть уночі

Двигун з інверторним прямим приводом забезпечує високу якість прання та низький рівень шуму. Звичний рівень шуму в пральних машинах LG - до 2,5 дБ нижче, ніж у пральних машин з ремінним приводом. Звуки роботи техніки більше не турбуватимуть Ваш сон!

Безшумна робота. Періть навіть уночі2

Функція пари SpaSteam™*

Пральна машина обладнана функцією прання парою SpaSteam™, яка працює на 2 програмах - «Одяг малюка+Пара» та «Гіпоалергенне прання». Завдяки такій обробці знищуються джерела побутової алергії, а речі стають м'якшими на дотик.

Функція пари SpaSteam™*4

*СпаСтiм

Боріться із алергенами за допомогою пари

Завдяки дбайливій обробці парою, що доступна на програмі “Гіпоалергенне прання”, Ви зможете дезінфікувати Ваш одяг, знищивши до 99,9% алергенів, та зберегти м'якість речей. Бережіть своє здоров’я та чистоту Вашого одягу від шкідливого впливу алергенів.

Боріться із алергенами за допомогою пари2

*Програма прання "Гіпоалергенне прання" сертифікована Британською асоціацією по боротьбі з алергією (BAF), підтверджено видалення до 99,9% алергенів та кліщів домашнього пилу.

Додавайте речі, які не встигли закинути відразу

Якщо Ви забули покласти речі до пральної машини до початку прання, просто натисніть на кнопку «Додати речі» та покладіть, що необхідно: маленькі дитячі шкарпетки чи навіть велику зимову куртку. Ви зможете відкрити дверцята* та додати забуту річ без необхідності перезапускати весь цикл прання.

Фото 4 LG F2J6HSR1W

*В залежності від кількості речей та типу тканин, дверцята можуть не розблокуватися. За температури вище 40℃ дверцята не розблокуються задля Вашої безпеки.

Система безконтактної комунікації*

Технологія Tag On** дозволяє використовувати більшість смартфонів з підтримкою NFC для з'єднання з Вашою пральною машиною. Встановивши додаток LG ThinQ™*** Ви зможете завантажувати та використовувати нові програми прання.

Система безконтактної комунікації*2

*Працює лише зі смартфонами на платформi Android
**Тег Он
***ЕлДжі СінК'ю

Завантаження нових програм

Завантажуйте нові програми прання для різноманітних речей: джинси, шкільна форма чи купальний костюм - Ви можете використовувати спеціальні налаштування саме для них.

Завантаження нових програм

Smart Diagnosis™

Завдяки Smart Diagnosis™ Ви з легкістю зможете самостійно дізнатись інформацію про незначні помилки та вберегти себе від більших проблем.

Smart Diagnosis™

*Смарт Дiагнозіз

Технологія контролю напруги

Унікальна система контролю напруги, яку встановлено у пральній машині, витримує стрибки напруги у діапазоні від 174 до 400 Вольт.

Технологія контролю напруги2

10 років гарантії безперебійної роботи

Компанія LG створює наднадійну техніку та надає 10-річну гарантію на запчастини приладів. Для пральних машин LG гарантія поширюється на інверторний двигун з прямим приводом із системою Inverter Direct Drive™.

10 років гарантії безперебійної роботи2

Вибір року 2018-2020

З великою вдячністю та задоволенням компанія LG в Україні вже втретє поспіль отримує почесне звання “Вибір року” в категорії “Пральні машини”. Наш продукт став вибором як споживачів, так і експертів, представників рекламних агенцій, культури та оргкомітету конкурсу.

Вибір року 2018-20202

 

Please, enter a valid value

tehnopass