TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пральна машина Indesit OMTWSA 61053 WK EU

Код скопійований Код: 38949
0.0 з 5.0
Тип завантаження

З фронтальним завантаженням

Максимальне завантаження білизни

6 кг

Максимальна швидкість віджимання

1000 об/хв

Тип двигуна

Колекторний

Клас енергоспоживання

А+++

Діапазон глибин, см

42.5

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Фронтальна конструкція

Пральна машина Indesit OMTWSA 61053 WK EU відповідає всім вимогам сучасної побутової техніки, яка має займатися пранням. Вона має бездоганну зовнішність, скромні габарити (глибина виробу всього 42,5 см), невеликий бак (6 кг). Фронтальна будова передбачає наявність люка на передній панелі, який дає доступ до барабана. Його скло має особливу форму, яка допомагає розподілити всередині білизну таким чином, щоб вона не мнулася під дверцятами.

 Панель керування машиною

Перед вами сучасна технологічна модель пральної техніки, що використовує базові інструменти взаємодії – дисплей, кнопки та поворотний регулятор. Таке поєднання маніпуляторів дозволить швидко налаштувати прилад на функціонування. Тим більше, інтерфейс дуже простий і не викликає проблем при взаємодії.

 Енергоефективність A+++

Мінімальна енерговитрата дозволить вам забути про те, що таке великі рахунки за оплату електрики. Ця пральна машина досить швидко окупається, тому що ви значно менше коштів будете вкладати в ресурси, необхідні для її роботи.

 Режим очищення барабана

Дезінфекція барабана відбувається при активації режиму його очищення. Він працює таким чином, що дозволяє позбутися від негативних проявів, якими часто «страждають» пральні машини: неприємний запах, цвіль, забруднені зони. Все це виникає через життєдіяльність хвороботворних та шкідливих мікроорганізмів, позбутися від яких можна, застосувавши високотемпературний режим.

 Розподіл білизни всередині

Система контролю балансу обертає барабан так, щоб той міг рівномірно розподілити білизну, внаслідок чого не утворюється перепад ваги в окремих частинах бака. Таким чином, це перешкоджає дисбалансу та стрибкам техніки під час роботи.

Please, enter a valid value

tehnopass