TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Вбудована посудомийна машина Siemens SR61IX05KE

Код скопійований Код: 40207
0.0 з 5.0
Вид

Вузька (45 см)

Місткість комплектів

9

Тип сушіння

Конденсаційна

Клас енергоспоживання

А+

Витрата води за цикл, л

9.5/2660 л

Кількість температурних режимів

4

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Професійна посудомийна машина з підтримкою Wi-Fi та дистанційним керуванням за допомогою технології Home Connect з проекцією статусу програми на підлозі.

Особливості:

  • іnfoLight проектує блакитне світло на підлогу Вашої кухні поки працює программа, а коли вона закінчується – світло згасає;
  • Кнопка Favourite - об'єднайте ваші особисті програми та параметри в одну кнопку. Для швидкого, зручного та індивідуального вибору програми;
  • Одне натискання на кнопку автоматичної програми - і прилад самостійно виконує необхідні налаштування для ідеального процесу миття та сушіння Вашого посуду;
  • aquaStop: захист від протікань на увесь строк служби приладу

Чистий посуд навіть при змішаному завантаженні: функція intensiveZone

Функція intensiveZone дозволяє очистити навіть сильно забруднений посуд на будь-якій програмі миття за рахунок збільшення тиску подачі води у нижньому коробі. При цьому перебіг миття у верхньому коробі залишається незмінним, що дозволяє мити сковорідки та тендітні келихи одночасно.

Ефективне використання засобів для миття: dosageAssist

З системою dosageAssist таблетка миючого засобу спрямовується безпосередньо до невеликої кювети, де рівномірно розчиняється під дією спрямованих струменів води, що гарантує оптимальне миття посуду.

Home Connect

Ваші улюблені програми та параметри одним натисканням: кнопка Favourite робить вашу посудомийну машину ще більш персональною. Просто введіть туди найпоширенішу комбінацію програм і варіантів миття посуду. Ви можете зручно запустити їх одним натисканням кнопки або за допомогою програми.

Оптимальні результати миття посуду забезпечує активаця автоматичних програм Вашої посудомийної машини

При активації автоматичних програм миття, сенсор забруднення води aquaSensor автоматично визначає температуру і об'єм чистої води, яку слід додатково подати до камери посудомийної машини.

Захист від пошкоджень, спричинених протіканням води, протягом усього строку служби приладу: система aquaStop®

Абсолютна безпека завдяки 100% захисту від протікання води – таким чином Siemens гарантує довгий термін служби Вашої посудомийної машини.

Економний, надійний та тихий: двигун iQdrive

Знижене споживання енергії при незмінній потужності, швидше виконання задач при досконалих результатах, неймовірно тиха робота навіть при максимальній кількості обертів мотора – безщітковий двигун iQdrive дійсно вражає. І вражатиме ще довгі роки – адже він працює практично без зношування.

Вдвічі більша потужність: з подвійним коромислом duoPower®

Унікальна конструкція подвійного коромисла гарантує, що вода досягне будь-якого куточка верхнього короба, який збільшено на 4 см завглибшки, оскільки траєкторії потоків води з обох коромисел перекривають одна одну. Тож Ваш посуд буде вимито ідеально незалежно від того, куди Ви його поставили.

Дбайлива та безпечна для Вашого посуду: система glassCare

Система захисту glassCare - спеціальна дбайлива програма миття з особливими температурними налаштуваннями ідеально піклується та доглядає скляні вироби. Ваш посуд ніколи не набуде тьмяного вигляду.

Місце знайдеться для будь-якого посуду: система коробів varioFlex Plus з відкидними поличками та складаними елементами

Три відкидні полички з можливістю розділення у верхньому коробі, а також 6 та 8 рядів складаних елементів у верхньому та нижньому коробі відповідно пропонують безліч можливостей для раціонального завантаження, зокрема, великого посуду. Тримачі для келихів у нижньому коробі дозволяють завантажувати цей тендітний посуд у два ряди. Можливість відкинути непотрібні тримачі дозволяє регулювати внутрішній простір відповідно до посуду, який необхідно вимити.

Більше гнучкості під час завантаження посуду завдяки верхньому коробу, що регулюється за висотою

Багато посудомийних машин Siemens оснащено верхнім коробом, що регулюється за висотою. Завдяки такому технічному рішенню Ви з легкістю за потреби зможете розмістити високі келихи у верхньому коробі чи тарілки великого діаметру у нижньому.

Please, enter a valid value

tehnopass