TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Вбудована посудомийна машина Bosch SMV4HTX24E

Код скопійований Код: 40970
0.0 з 5.0
Вид

Повногабаритна (60 см)

Місткість комплектів

12

Тип сушіння

Інтенсивна (з теплообмінником)

Клас енергоспоживання

А++

Витрата води за цикл, л

9.5/2660 л

Кількість температурних режимів

6

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Bosch SMV4HTX24E

Посудомийна машина Bosch SMV4HTX24E з легкістю справляється з миттям навіть сильно забрудненого посуду, пластикового посуду для пікніків або крихких скляних келихів. Адже в арсеналі машини знайдуться програми для різного ступеня забруднення і для різних видів посуду. Технологія ActiveWater гарантує ефективне використання ресурсів і незмінно високий результат миття. Додаток Home Connect пропонує розширені можливості для управління роботою машини.

Фото 1 Bosch SMV4HTX24E

Переваги Home Connect

Інтелектуальний асистент Easy Start в додатку Home Connect допоможе вибрати оптимальну програму для отримання кращого результат миття в залежності від типу завантаження. Спеціальний лічильник таблеток стежить за їх витрачанням і інформує вас повідомленням, якщо таблеток залишилося менше п'яти. Настроювані push-повідомлення повідомляють вам про статус поточної програми і надають іншу корисну інформацію.

Фото 2 Bosch SMV4HTX24E

Завжди сухий посуд з ExtraDry

Спеціальна програма ExtraDry подбає про те, щоб навіть дитячі пляшечки і пластиковий посуд були абсолютно сухими після закінчення миття. Програма збільшує температуру води на заключному етапі полоскання і продовжує час сушіння, завдяки чому ви гарантовано отримаєте чистий і сухий посуд.

Фото 3 Bosch SMV4HTX24E

Функція Favourite

Практична і зручна функція Favourite дозволить використовувати робочий потенціал Bosch SMV4HTX24E по максимуму. Ви зможете об'єднувати різні програми і часто використовувані функції в ефективну комбінацію, щоб в подальшому швидко запускати її в додатку Home Connect.

Фото 4 Bosch SMV4HTX24E

Безшумна робота з EcoSilence Drive

Вдосконалений двигун EcoSilence Drive гарантує високу якість миття і безшумну роботу машини на кожному етапі. Безщітковий двигун відрізняється високою енергоефективністю, стабільною роботою і збільшеним робочим ресурсом.

Фото 5 Bosch SMV4HTX24E

Оптимальна витрата води з ActiveWater

Інноваційна технологія ActiveWater гарантує максимально ефективне використання води для досягнення найкращого результату. Система забезпечує швидке нагрівання, поліпшену фільтрацію, цільове використання води і збільшену потужність подачі, щоб навіть сильно забруднений посуд після циклу миття виглядав бездоганно.

Фото 6 Bosch SMV4HTX24E

Ще більше місця для посуду з VarioDrawer

Більш гнучка організація внутрішнього простору і місткі відділення для різних видів посуду допомагають за один цикл вимити велику кількість кухонних предметів і аксесуарів.

Фото 7 Bosch SMV4HTX24E

Промінь на підлозі

Завдяки функції InfoLight ви зможете швидко отримати актуальну інформацію про роботу Bosch SMV4HTX24E. Машина проектує на підлогу червоний промінь при виконанні програми і відключає індикацію, коли миття добігає кінця.

Фото 8 Bosch SMV4HTX24E

Захист від протікання AquaStop

Ефективна система захисту AquaStop стежить за станом системи і оперативно припиняє подачу води у разі виявлення витоку.

Фото 9 Bosch SMV4HTX24E

Please, enter a valid value

tehnopass