TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Плита комбінована Hansa FCMXS582958

Код скопійований Код: 37837
0.0 з 5.0
Тип

Комбінована (газ+електро)

Газ контроль

Варильної поверхні

Клас енергоспоживання

А

Тип духовки

Електрична

Корисний об'єм

62 л

Розміри (ШхГ)

50x60 см

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Максимум комфорту

Плита HANSA FCMXS582958 поєднує в собі кращі опції для комфортного приготування їжі будь-якими способами. Електронний програматор з підтримкою 10 функціональних режимів відкриває перед користувачем масу можливостей – гриль, конвекція, використання різних типів нагріву і їх комбінацій. Освітлення духовки дозволить контролювати всі етапи готування. Функціонал SoftSteam використовує пар для випікання, в той час як опція Aqualytic застосовує його як інструмент очищення.

Фото 1 HANSA FCMXS582958

Випікання з конвекцією

Конвекційний розподіл потоків в духовому відділенні забезпечує стабільний жар і єдину температурну середу у всіх куточках. Вентилятор переміщує повітряні нагріті маси таким чином, щоб вони рівномірно циркулювали, тим самим, не змушуючи куховара перевертати блюдо з одного боку на інший. В результаті отримуємо рівномірно пропечені інгредієнти, а на верху – золотисту скоринку.

Фото 2 HANSA FCMXS582958

10 програм роботи

Функціональні можливості плити HANSA FCMXS582958 базуються на використанні різних нагрівальних елементів, за рахунок чого забезпечується вироблення тепла для будь-якого типу страв. Верхній, нижній і кільцевий нагрівачі, конвекція, гриль, а також комбінування цих підходів дають доступ до 10 режимів готування.

Фото 3 HANSA FCMXS582958

Функція SoftSteam

Однією із затребуваних опцій стала програма парової випічки SoftSteam. Вона використовує жар від пара, щоб приготувати їжу. При цьому отримане блюдо буде зберігати баланс вологості, що дуже важливо для хлібобулочних виробів. Рівномірний підйом тіста і швидкий розігрів вже готових страв зі збереженням соковитості забезпечені.

Фото 4 HANSA FCMXS582958

Попередній нагрів

Однією з умов для ефективного готування є правильна підготовка внутрішнього простору духовки. Тепер не потрібно довго чекати, поки вона нагріється до оптимальної температури: всього 4 хвилини – і показника 150°C досягнуто. Сміливо приступайте до створення кулінарних шедеврів!

Фото 5 HANSA FCMXS582958

Електронне запалювання

Використовуйте вбудовану систему розпалювання, щоб заощадити власний час і експлуатувати плиту HANSA FCMXS582958 без додаткових інструментів. У момент повороту рукояті будь-якої з конфорок натисніть на неї, щоб п'єзоелемент висік іскру. Після цього вона підхопиться виходячим з форсунок паливом, і полум'я горітиме в повну силу.

Фото 6 HANSA FCMXS582958

Очищення Aqualytic

Парове очищення Aqualytic допоможе з легкістю усунути забруднення на поверхні стінок усередині духовки. Досить налити води на піддон (500 мл), після чого протягом 30 хвилин при 100°С відбуватиметься її випаровування. Це забезпечить розм'якшення бруду, а зняти його в такому вигляді вже можна без особливих зусиль, адже поверхні духового відділення надзвичайно гладкі.

Фото 7 HANSA FCMXS582958

Зручний програматор

Модель застосовує ергономічний програматор електронного формату, адаптований на роботу в різних режимах. Контроль за загальним часом циклу і його закінченням дозволить повністю автоматизувати функціонування: вам не потрібно вмикати або вимикати плиту – вона зробить це самостійно.

Фото 8 HANSA FCMXS582958

Please, enter a valid value

tehnopass