TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Плита комбінована Hansa FCMS682090

Код скопійований Код: 30864
0.0 з 5.0
Тип

Комбінована (газ+електро)

Газ контроль

Варильної поверхні

Клас енергоспоживання

А

Тип духовки

Електрична

Корисний об'єм

65 л

Розміри (ШхГ)

60x60 см

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Лаконічність і функціонал

Комбінована газоелектрична плита HANSA FCMS682090 демонструє переваги пристроїв, що використовують два джерела живлення. Має стильний дизайн в класичній кольорогамі із застосуванням металу і скла. 4 конфорки оснащені системою газ-контролю і автоматично розпалюються при включенні. Дверцята з 3 шарів ізолюють тепло і мають вилучаєме скло. Конвекція і гриль створюють ідеальні умови в духовці. Швидкий розігрів вже через 4 хвилини дає температуру на рівні 150°С.

Фото 1 HANSA FCMS682090

Готування без пригорання

Комплектація листом ProCook істотно полегшує підготовку за рахунок особливої ​​структури, що імітує форму сот на дні. Так в даній зоні підтримується відмінна циркуляція повітря без ризику пригорання вмісту. Крім цього, деко має укріплену структуру, за рахунок чого не провисає його дно під впливом високої температури і сили ваги страви.

Фото 2 HANSA FCMS682090

8 робочих режимів

Програматор забезпечує комфортну взаємодію у 8 можливих програмах, які ґрунтуються на застосуванні різних типів нагріву і їх комбінаціях. Виробник задіяв гриль, конвекцію, нижній і верхній нагрівальні елементи, щоб ви могли вибрати відповідний режим.

Фото 3 HANSA FCMS682090

Три скла в двері

Двері плити HANSA FCMS682090 відкидного типу мають конструкцію з 3 шарів скла. Вони відмінно ізолюють жар всередині, створюючи потрібне стабільне температурне середовище. При цьому зовні скло залишається прохолодним, не створюючи ризику травм для оточуючих. Додайте до цього вилучаємий внутрішній шар – робота і подальший догляд за плитою максимально полегшені.

Фото 4 HANSA FCMS682090

Знімні напрямні

HANSA FCMS682090 дозволить вибрати розташування дека в духовому відділенні – вище або нижче. За рахунок напрямних хромованого типу з вилучаємою будовою зробити це буде нескладно. При цьому очищення конструкції поза духовки буде набагато легше і не потребує багато часу. Тільки ергономіка, гігієнічність і простота.

Фото 5 HANSA FCMS682090

Повна безпека

Виробник подбав не тільки про ергономіку – безпека стала важливим аспектом функціонування техніки. Щоб перешкодити витоку палива, в плиту вмонтована система газ-контролю. Вона не дасть ресурсу виходити при відсутності полум'я назовні, чим попередить аварійні ситуації.

Фото 6 HANSA FCMS682090

Скляна кришка

Варильний стіл прикривається зверху скляною кришкою, що утворює стильний і надійний захист для конфорок. Коли плита закрита, вона не схильна до потрапляння сторонніх предметів всередину пальників і дає їм охолонути, будучи захищеними від зіткнень. Коли ж кришка піднята вгору, то вона стає «фартухом» для стіни – бризки масла не зіпсують інтер'єр кухні.

Фото 7 HANSA FCMS682090

Опція автоматичного розпалювання

Без сірників і запальнички – розпалюйте полум'я одним поворотом рукоятки. У процесі випуску газу натисніть на маніпулятор, щоб той висік іскру. Так виходить повноцінне полум'я достатньої сили, відрегулювати яке можна в процесі приготування.

Фото 8 HANSA FCMS682090

Please, enter a valid value

tehnopass