TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Плита комбінована Gorenje K5351XF

Код скопійований Код: 32875
0.0 з 5.0
Тип

Комбінована (газ+електро)

Газ контроль

Варильної поверхні

Клас енергоспоживання

А

Тип духовки

Електрична

Корисний об'єм

70 л

Розміри (ШхГ)

50x60 см

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Ідеальний результат при кожному приготуванні

Духовка Gorenje K5351 повторює конструкцію стандартної дров'яної печі, завдяки чому повітря вільно циркулює по всій внутрішній частині. Таким чином, страва ефективно готується з усіх боків, а також стає соковитою і хрусткою. Разом з тим сучасна технологія MultiAir рівномірно розподіляє жар по всій духовці, завдяки чому ви можете активно готувати на всіх рівнях.

Фото 3 Gorenje K5351

Надійна й комфортна панель

Розробники обладнали Gorenje K5351 4 газовими конфорками з особливою конструкцією та електропідпалом. У них змішування газу з повітрям здійснюється до його надходження до форсунок, завдяки чому полум'я легше контролюється, а витрата газу менша. Неможливо обійти стороною і чавунні решітки, які легко витримують велику вагу і відрізняються гарною стійкістю до високих температур. Вони прослужать довгі роки та не викличуть дискомфорту.

Фото 4 Gorenje K5351

Емалеве покриття

Вся внутрішня частина духовки та листи покриті високоякісною емаллю SilverMatte, яка не боїться високих температур, мікрохвиль і пара. Покриття має гладку і непористу структуру, а також довгий експлуатаційний термін. Воно легко очищається і дозволяє підтримувати безпечну і чисту атмосферу в камері.

Фото 5 Gorenje K5351

Очищення паром

Завдяки вбудованій технології AquaClean вам більше не доведеться витрачати багато часу і сил на очищення духовки. Все, що потрібно - залити в деко півлітра води та включити функцію очищення. Під впливом високої температури вода перетворюється в гарячий пар, який розм'якшує забруднення і жир на стінках духовки. По завершенню процесу очищення досить просто пройтися по поверхні вологою ганчіркою або серветкою і духовка знову готова до використання.

Фото 6 Gorenje K5351

Збільшений простір

В Gorenje K5351 склепінчаста стеля захована за передньою верхньою стінкою, завдяки чому вдалося розширити корисний обсяг до 70 літрів. Цього цілком достатньо, щоб за один робочий цикл приготувати їжі на велику сім'ю. Разом з тим 46-сантимитрові листи дозволяють максимально ефективно використовувати вільний простір і готувати рівномірно на всіх рівнях.

Фото 7 Gorenje K5351

 

Please, enter a valid value

tehnopass