TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Підлогові ваги Tefal BM2520

Код скопійований Код: 39752
0.0 з 5.0
Тип

Електронні

Вид

Діагностичні

Максимальне навантаження, кг

150

Матеріал платформи

Скло

Додаткові функції

Автоматичне вмикання/вимикання

Елементи живлення

1 x 3V CR2032

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Загартоване скло

Підлогові ваги Tefal BM2520 мають ергономічну платформу з загартованого скла. Дизайн техніки нейтральний, тому особливих проблем з інтеграцією приладу в усталений інтер'єр ви не відчуєте. Варто зауважити, загартоване скло не тільки чудове зовні, але і вельми вигідне в плані догляду: легке протирання ганчіркою із засобами дезінфекції та без них здатне забезпечити техніці блискучий вигляд - в прямому і переносному сенсі.

Міряють не тільки вагу

Особливістю даного приладу став той факт, що вага призначена не тільки для вимірювання маси, але і для обчислення % жирової тканини, а також виведення ІМТ. Дані опції допомагають не тільки сліпо оцінити вагу людини, а й проаналізувати структуру тіла, зрозуміти, що потрібно доопрацювати для отримання зовнішнього вигляду своєї мрії.

Зручний дисплей

На верхній частині фронтальної панелі ваг розташовується рідкокристалічний дисплей. Він має досить великий розмір, тому ви з легкістю зможете відслідковувати всі важливі показники з висоти свого зросту - цифри видно досить чітко.

Пам'ять на 8 користувачів

Завдяки багатокористувацькому режиму ви зможете завести кілька профілів користувачів (максимум 8), за допомогою яких можна в зручній формі контролювати свої показники. Це допоможе скласти динаміку розвитку і відслідковувати прогрес, щоб розуміти, наскільки якісно ви рухаєтеся до поставленої мети.

Висока вантажопідйомність

Ваш пристрій витримує досить чималу вагу - 150 кг. Це означає, що ваги можна використовувати для роботи в лікарнях і спортзалах, не боячись того, що вони отримають зайвий вплив - ця модель впорається з будь-якими навантаженнями!

Автоматичне відключення

Щоб ви не думали про те, чи відключений прилад після робочої сесії, виробник оснастив його системою автоматичного відключення в разі простою без роботи.
 

Please, enter a valid value

tehnopass